Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.11. 2017 12:01
zahýbe dějem

Do Ordinace míří nová postava. Mysleli si, že je už dávno mrtvá!

Zdroj: TV Nova

Už dnes večer zasáhne do osudů hrdinů seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 nová postava, která doslova vstane z mrtvých. Všichni ji totiž měli za dávno mrtvou. O to větší bude šok, až se objeví v kamenické nemocnici.

V mysli už ji dávno pohřbil, v srdci mu ale zůstala. Štěpán Benoni (33) alias Marek Doležal dnes prožije v Ordinaci v růžové zahradě 2 jedno z největších rozčarování svého života. Jeho manželka, kterou dosud považoval za mrtvou, žije. A co víc, je v Kamenici! Coby ukrajinská lékařka Inna do Ordinace přichází herečka Zuzana Stavná (33), kterou si diváci pamatují coby zhrzenou milenku Zoru Kruntorádovou ze seriálu Ulice.

 

"Inna je ukrajinská lékařka která studovala v Praze, kde se taky na škole seznámila, zamilovala a nakonec vdala za Marka. Oba v čase bojů v jejím rodném Donbasu pomáhali jako lékaři bez hranic na frontě," přibližuje svoji postavu herečka. "Inna je velmi silný člověk, který si prošel utrpením. Manžel Marek ji opustil a celá její rodina kromě bratra zahynula při bombardování města. Ona přežila, ale to se Marek nikdy nedozvěděl. Teď přijíždí s ukrajinskými pacienty do Kamenice, kde se s Markem po čase zase setká," dodává na vysvětlenou.

 

 

121

GALERIE: Potvora z Ulice rozvíří vody i v Ordinaci!

Zdroj: TV Nova

Potvora z Ulice rozvíří vody i v Ordinaci! - 1

Hodnocení:

 

Svým příjezdem ale Inna zasadí ránu do Markova nového vztahu s mladou záchranářkou Bibi (Marika Šoposká), on totiž Innu ze svého srdce dosud nevyhnal.

 

Inna do Kamenice shodou okolností přijíždí v den, kdy se venku doslova čerti žení. Je Mikuláš, ale takovou nadílku Marek ani Bibi, která je zamilovaná až po uši, nečekali. 

 

 

Mikuláš je v Ordinaci už tradicí. Za anděla se tentokrát převtělila Bibi, Mikulášem bude David Suchý a za čerta půjde tradičně Petr Hanák. Jenomže ve chvíli, kdy svatá trojice půjde vystrašit a potěšit malé pacienty, do nemocnice přiváží 6 zraněných z Ukrajiny. A doprovází je právě lékařka Inna.

 

Jak její zjevení zamává s Markem a jak zasáhne do Markova vztahu s Bibi? Sledujte Ordinaci v růžové zahradě 2 každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově! Předchozí díly si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Zažíváte DOMÁCÍ TEROR jako Zdena z Ordinace?

mom TN.cz
Reklama