Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.2. 2017 16:16
slavná pacientka

Do Ordinace přichází velká herecká hvězda! Půjde jí o zdraví

Zdena Procházková v Ordinaci - 8
Zdroj: TV Nova
Zdena Procházková si zahraje pacientku

V Ordinaci v růžové zahradě se dnes divákům představí velká hvězda. Se zlomeným krčkem se dostane do kamenické nemocnice herečka Zdena Procházková. A její výkon bude skutečně stát za to.

Brzy oslaví jednadevadesáté narozeniny, herečka Zdena Procházková má ale elánu na rozdávání a její životní energii by jí mohly závidět i o dvě generace mladší kolegyně. Zatímco sama se těší dobrému zdraví, v Ordinaci v růžové zahradě 2 sehrála pacientku s komplikovaným zraněním. Herečka se ale nijak netají tím, že tohle nemocniční lůžko přijala s povděkem. 

 

Role v Ordinaci jako by byla herečce šitá na míru. Pacientka Anna Svozilová byla kdysi velmi slavnou tanečnicí. Kariéru ale upřednostnila před rodinou, a tak je nyní sama a žije ze vzpomínek na svoji zlatou éru. Nešťastná náhoda, při které si zlomila krček, ji přivedla do kamenické ambulance doktorky Aleny Rytířové (Michaela Badinková).

 

 

"Je to malá role, ale já jsem i za ni moc ráda. Svoji práci miluji, je to moje dítě, které jsem nikdy neměla. Ale to víte, režiséři už se bojí mě v tomhle věku obsadit do nekonečného seriálu, i když já si myslím, že tady budu minimálně do stovky,“ svěřila se vitální herečka.

 

"Do Ordinace mě obsadil režisér Marián Kleis, se kterým se už roky známe, a já jsem za to moc ráda. I když si myslím, že bych zvládla i větší roli," říká se šibalským úsměvem.

 

Skvělý výkon Zdeny Procházkové uvidí diváci Ordinace v růžové zahradě 2 už dnes ve 20:20.

 

Podívejte se na ukázku z dnešního dílu:

mom TN.cz