Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.10. 2017 18:53
galerie návrat po 7 letech

Do Ordinace se vrací Tereza, má ale vážný problém! Co způsobí?

Monika Zoubková alias Tereza Benešová - 7
Zdroj: TV Nova
Monika Zoubková alias Tereza Benešová se do Ordinace vrací po sedmi letech!

Před sedmi lety odcházela herečka Monika Zoubková (41) ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako šťastná maminka roční dcerky, která svého manžela Radka podporuje v politické kariéře hejtmana. Nyní se seriálová dcera Petra Štěpánka (Eduarda Valšíka) vrací do Kamenice. Tereza si ale veze plno problémů.

"Tereza to nebude mít vůbec jednoduché. Co můžu říct, že se mnou přijde zákon. Doslova! Zamíchám kartami nejen v nemocnici, ale i u rodiny Valšíkových. A já sama budu řešit závažný problém. Diváci se rozhodně nebudou nudit," slibuje Monika Zoubková, která toho v sedmileté pauze stihla opravdu mnoho.

 

"Nazkoušela jsem několik inscenací, počala jsem druhé děťátko," říká pyšná maminka dvou holčiček - desetileté Emmy Luisy a šestileté Stelly-Marie.

 

Z návratu do Ordinace herečka neskrývá radost. "Tady byla vždycky skvělá parta, to se naštěstí nezměnilo, je to zajímavá práce a baví mě to tu. Jsem tu moc ráda," prozradila Zoubková s tím, že své první dny natáčení cítila nervozitu. "Byla rozechvělá, jako kdybych přicházela poprvé," směje se herečka.

 

110

GALERIE: Návrat Terezy Benešové do Ordinace

Zdroj: TV Nova

Monika Zoubková alias Tereza Benešová - 1

Hodnocení:

 

Zatímco před sedmi lety z Kamenice odjížděla Tereza Benešová šťastná, dnes se vrací s hromadou problémů a starostí, o kterých zatím nikdo nemá ani tušení. Její strýček Jindřich (Vlastimil Zavřel) slaví šedesátiny a z Tereziny nečekané návštěvy mají všichni radost. Tu jim už ale brzy zkazí zjištění, že Tereza rozhodně není v takové pohodě, jak se na oslavě bude zdát.

 

Za sedm let se mnoho změnilo, jedno ale zůstalo stejné - vztah s Eduardovo ženou Bělou Valšíkovou (Zlata Adamovská) nebyl ideální předtím a rozhodně nebude ideální ani teď. Mezi Terezou a macechou Bělou to ještě pěkně zaskřípe.

 


Příběh Terezy v Ordinaci

 


Tereza Benešová (dříve Hakenová, za svobodna Valšíková) je chirurg, ale rozhodně ne hvězdou oboru. Tereza si nevěří a její kroky v nemocnici jsou poněkud nejisté. Z profesních i soukromých lapálií ji vždycky tahal otec Eduard Valšík (Petr Štěpánek), který je připravený se za svou dceru být i dnes.

 

Tereza neměla moc štěstí na muže. Milovala Lukáše Beneše (Pavel Batěk), ten ji ale opustil. Před Lukášem měla za manžela Honzu Hakena (Martin Trnavský), kterého jí ale přebrala kamarádka Pavla Barnová (Bára Munzarová). Po jeho smrti se usmířily. Později se dala dohromady s otcem Lukáše Beneše, Radkem. Tomu porodila dceru Alžbětku. Radek Beneš ale dostal místo hejtmana v Ústeckém kraji, a tak ho Tereza, tou dobou na mateřské s Alžbětkou, doprovodila a podporovala ho v Ústí v jeho politické kariéře. Nyní se ale vrací a z Ústí si veze mnoho problémů… Pomoc od nich bude zase hledat u svého otce Eduarda Valšíka.

 

Podívejte se na ukázku z úterního dílu:

 

Další díl Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte v úterý ve 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Andrea Růžičková ukázala nejintimnější FOTO všech dob! Vzniklo to celé omylem

SMRT BLÍZKÝCH! Bára Štěpánová se s tím obtížně vyrovnává a nebrání se pomoci psychologa

lud TN.cz