Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.5. 2017 17:58
Tragická nehoda

Dodávka vjela do protisměru přímo pod náklaďák. Jeden mrtvý

Zdroj: TV Nova

Při nehodě tří aut blízko Mariánských Lázní zemřel v úterý večer řidič dodávky. Narazil do osobního auta, které ho odmrštilo přímo pod náklaďák. Záchranáři mu už nedokázali pomoci.

Policisté přiznávají, že ve vyšetřování nehody je hodně otazníků. Hlavní neznámou je to, proč řidič dodávky vjel zničehonic do protisměru. V něm bočně najel do osobního auta. Náraz ho vymrštil přímo pod jedoucí náklaďák.

 

Přední část dodávky byla zcela zničená. Naneštěstí hlavně na straně řidiče. Zdravotníci sice na pomoc přivolali vrtulník záchranné služby, ale muže už nedokázali přivést k životu. Zemřel na místě.

 

"Zatím nevíme, proč řidič vjel do protisměru. V tomto by nám mohl pomoci znalec z oboru strojírenství. Který nám může potvrdit nebo vyvrátit, zda nebyla nějaká technická závada na vozidle," řekla TV Nova mluvčí policistů z Karlovarského kraje Kateřina Böhmová.

 

16

GALERIE: Nehoda u Velké Hleďsebe

Zdroj: HZS Karlovarského kraje

Nehoda u Velké Hleďsebe - 6

Hodnocení:

 

Nehoda se stala blízko Velké Hleďsebe na rozestavěné silnici. "Jedná se o místo, kde u dopravních nehod zasahujeme poměrně často. Které jsou často vážné. Jedná se o místo, kde není zcela dokončený obchvat města Velká Hleďsebe. Řidiči nejsou zvyklí na tu situaci, která tam je," řekl TV Nova mluvčí hasičů Martin Kasal.

 

 

Sníženou rychlost na rozestavěné silnici řidiči často nedodržují a navíc úsek není příliš přehledný. I to mohlo s nehodou souviset. Zranění utrpěli i zbylí dva řidiči. Naštěstí se jim nestalo nic vážného.
 

vbo, František Nyklas TN.cz