Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.2. 2017 15:04
celé dopisy rozchod paroubkových

"Jirko, nemohla jsem jinak..." Paroubek dostal kopačky dopisem

Zdroj: TV Nova

Manželství Paroubků se otřásá v základech. Petra Paroubková od bývalého premiéra odešla. I když se manželé k událostem odmítají vyjadřovat, Jiří Paroubek redakci TN.cz dal k dispozici své prohlášení, včetně osobní korespondence manželů.

"Moje žena trpí již několik měsíců těžkými depresemi a používá k jejich tlumení silné léky. To je podle mého názoru příčinou problémů z posledních týdnů, které vyplynuly z jejího chování. Já samozřejmě udělám vše pro to, abych udržel vztah a manželství," reagoval na nastálou situaci Jiří Paroubek.


Bývalý premiér myslí také na "krásný život" sedmileté dcery Margarity. "Petra ze všeho nejvíce potřebuje milující zázemí a pochopení. A stejně tak naše dcera Margarita. Jsem připraven pro ně udělat všechno," zakončil.

 

Jiří Paroubek zveřejnil osobní korespondenci, kterou si s Petrou Paroubkovou vyměnil.


Přepis dopisu od Petry Paroubkové

Jirko, nemohla jsem jinak. Taky jsem už nemohla dál. Poslední týdny jsem měla strach z tvých reakcí. Tlačil jsi na mě a psychicky mě vydíral. Nejspíš ti to nedocházelo. Žila jsem v neustálém strachu, s čím přijdeš.

 

Kromě toho jsou tady tvoje tajemství. To už taky nezvládám. Stresy kolem tvé práce mě před 2 roky málem zabily. To se nesmí kvůli Margaritce opakovat. Kvůli ní se musíme rychle domluvit na péči. Nemsti se jí, má tě ráda. Pořád o tobě hezky mluvíme a to se nezmění. Vždy tě budu mít ráda jako otce naší dcery. Já už ale nemůžu dál, ber prosím ohledy na můj zdravotní stav. Já, pokud to bude možné, ti vždy pomůžu.


Petra


 

Přepis dopisu od Jiřího Paroubka:

Milá Petro,


Je zbytečné říkat, jak mě osobně zklamalo, že ses po deseti letech našeho šťastného manželství rozhodla řešit náš rozchod prostřednictvím najatých advokátů. Přeci jen jsem očekával, že mně to řekneš osobně. Není mi to líto, ale tebe je mně líto. Po deseti, pro mě – až na poslední čtvrtrok – krásných letech, jsem ti nestál ani za přímé sdělení tak závažného kroku.


Měl jsem za to, že naše spíše údajné problémy, které byly především tvými problémy, dokážeme společně řešit. Ještě minulé úterý (7. února) jsme se s doktorem Uzlem sešli na mediaci a on se tě kromě jiného krásně zeptal: "Dává ti Jirka dost peněz?" "No ano, dává." "Bije tě Jirka?" "Ne, samozřejmě, že ne." "Chlastá Jirka?" "No to vůbec ne."

 

Radim Uzel na to říkal: "A co ti na něm tedy vadí?" Připomínám, že jsme se dohodli, že to ještě zkusíme dva měsíce a pak se společně rozhodneme, jak dál. Ty ses rozhodla po šesti dnech. Pokud dnes hovoříš o vydírání (nebo tak mluvíš prostřednictvím najatých advokátů), máš v sobě Jekylla i Hyda. Je jen otázka, kterého je víc.

 

Pokud mluvíš o tom, že tě málem zabily stresy plynoucí z mé práce, tak to přece není. Byla to tvá fyzická a psychická konstituce, které jsou prostě křehké. To už se stává i jiným lidem. Chci ti jen připomenout, a to na věčnou paměť, že jsem tě tehdy při tom masivním krvácení do mozku zachránil primárně já.

 

Bylo to mé správné rozhodnutí, když jsem si vynutil tvůj převoz z Motola, kde bys z večera do rána zcela nepochybně zemřela, do jiné nemocnice, tedy na Homolku, kde se tě ujal zkušený tým lidí, kteří tě zachránili. Připomínám ti to, abys nežila v bludu. Zkrátka, kdyby nebylo mého rychlého rozhodnutí, zájmu, ale také mých kontaktů, už bys dnes nežila.

 


Pamatuji si dobře, cos mi řekla, poté, co ses před dvěma lety vrátila z nemocnice: Osmdesáti procentům lidí, kteří přežijí to, co ty, se do několika málo let nevyhne rozvod. Přiznám se, že jsem se toho bál. Dělal jsem vše pro to, abys byla šťastná, zdravá a abychom si udrželi náš krásný vztah. To, že to nebylo možné, není tak úplně mou vinou.
 

Tvůj Jirka

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

OBROVSKÝ ZVRAT: Manželství Paroubkových v troskách. Petra od Jiřího utekla! Důvodem je jeho bývalá žena

ROZVOD, NEBO NÁVRAT? Tereza Mátlová prozradila, jaký má vztah k Janečkovi! Budete se divit

Poradíme, jak se SPRÁVNĚ ROZEJÍT V OSMI KROCÍCH
Jak poznáš, že se blíží rozchod?

has TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

20.2. | 12:48 rexrothak
21
On dal novinářům k dispozici rodinou korespondenci,když manželka je v těžkým ...
20.2. | 13:37 pichav
-6
NO NEVIM JESTLI TO BYL OD NI TAH !!!! V TE PRAVE DOBE !!!! ZDRAZILI SEXYKVETAKY ...
21.2. | 08:53 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
Sperma 1, soudě podle tvého nicku seš už asi hezky dlouho v piči, nebo v hajzlu, spláchnutej i se šprckou.
21.2. | 07:54 tomáš fuk
-2
Náhlasit nevhodný komentář
návrat ztroskotance? co čekal kkokkot , vošklivej jak práce v posteli na howno , našla si jinýho mrrdaččka mladá ženská potřebuje mladýho bejčka ne starýho vohnouta
21.2. | 07:49 Vít Borovec
3
Náhlasit nevhodný komentář
slovenská zlatokopka si našla mladšího ?
21.2. | 05:36 mibis
3
Náhlasit nevhodný komentář
Vždycky by mělo platit, že špinavé prádlo se pere doma....
21.2. | 03:56 vsetula
0
Náhlasit nevhodný komentář
No,dámy a pánové "KDO Z VÁS TO MÁ" !!! Řekl Paroubek národu Českému a nic se nedělo ale Babiš a to se ho nechci nijak zastávat,kterému nesahá nějaký Paroubek ani ke kotníkům,tak toho prolustrujeme až do padesátého pokolení,tečka "NÁRODE" !!! To je politika po "ČESKU" ...
21.2. | 03:39 vsetula
1
Náhlasit nevhodný komentář
To co mají mezi sebou je jejich soukromá záležitost a pokud je pravda že někdo s nich dal příležitost médiím do toho nahlédnout nemá cenu komentovat !!! Protože je to od něj ubohé !!! A budu upřimný Paroubku, nebyl jsi první ani poslední škodná v politice ČESKÉ !!!
20.2. | 23:10 yjy
3
Náhlasit nevhodný komentář
Nikoho nikde nepodřízli? Nevyhodili do vzduchu? Prďoulkovi prostě došel sexymozek.. No a co? Měl to čekat..
20.2. | 22:31 eva slováková
2
Náhlasit nevhodný komentář
Petra, držte sa ! Chlap, ktorý sa zníži k tomu, aby svoju manželku takto verejne ponížil si nezaslúži zľutovanie ! A pritom vyzerá taký blbeček,ale asi takýto zakomplexovanci sú najhorší !Tento blbeček si myslí, že môže mať dve ženské ? A ešte chce vydierať ? Chudera ženská, snáď jej má kto pomôcť!
20.2. | 21:30 lenka nováková
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Nechápu,jak si někdo může řešit své problémy přes Tn.cz ,největší drbny a sběrače senzací.Paroubkovi a vám další podobní styďte se!Je to vaše ostuda a nikdo to neocení.Když jsem dnes viděla, jak slizký Koranteng hlásil, že si lze korespondenci přečíst zde,bylo mi zle z toho hnusu, kam lidi klesnou .
20.2. | 21:05 sperma1
3
Náhlasit nevhodný komentář
!!! jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi !!! podle tvych komentaru jsem zjistil ze jsi nakazeny virem bacilus dementus bez se lecit !!! paroubek je bohaty miliardar !! je byvaly mafiansky boss a premier !!! on si najde jinou babu kterou bude pravidelne mrdaat !!!