Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.1. 2016 17:19
spřízněné duše

Dojemné video: Dvojčátka porazila smrt, teď se pořád drží za ruce

Zdroj: YouTube.com

Maličká dvojčátka Kristian a Kristiana si toho už za svůj krátký život hodně vytrpěla. Narodila se předčasně a své místo na světě si musela vybojovat. Není divu, že se stále drží za ruce, ve dvou se to vždycky lépe táhne.

Dvojice z Austrálie si získala srdce milionů lidí, když zveřejnila video svých novorozených dvojčátek. Kristian a Kristiana se narodili začátkem ledna, na svět ale přišli předčasně a nevážili ani kilogram. Píše o tom web BuzzFeed.com.

 

Glen Ruthford a Anthea Jackson-Ruthford se rozhodli zachytit jejich pokroky den po dni. Vznikla tak kouzelná videa, která vás doženou k slzám. Na jednom z nich si je otec přivine na nahou hruď, aby cítili lidské teplo. Sourozenci jsou tak spříznění, že se už odmalička drží za ruce, nejinak je tomu i na tomto videu.

 

 

"Když jsem zjistila, že se nám dvojčátka narodí předčasně, googlila jsem jako blázen. Hledala jsem nějakou naději," svěřila se maminka Anthea. Prostřednictvím těchto videí chce povzbudit i další matky, které porodí předčasně. "Dnes už lékaři umí divy a naše miminka budou v pořádku," řekla Anthea.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DOJEMNÉ: Malá holčička zemřela, aby se stala hrdinkou

Porodila zdravá dvojčátka, přesto se jí zhroutil svět. Ještě v nemocnici přišla strašlivá rána

mom TN.cz

Diskuze

27.1. | 09:06 marcela vostrovská
2
Heleno, není co vyšetřovat.V hlavě pusto prázdno.
26.1. | 19:19 Helena Trink
20
Pichav, dej se vysetrit...
26.1. | 18:17 pichav
-19
EVIDENTNE NEDODELANY SIAMSTI !!!! CHTELI SRUST !!!! A NEKDO JE PRI PRACI VYRUSIL !!!! MOZNA VYRUSIL NEKDO I MATKU S TATKOU !!!! PRI PRACI !!!! VSECHNO JE TO VYRUSENY NEDODELANY A PREDCASNY !!! JAKO POSLEDNI DOBOU NA SVETE !!!! PROSTE VSECHNO AUSUS !!!! A PORAD NEKDO VYRUSUJE !!!