Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 5. 2018
Mohly se holit?

Dokonale oholené Robinsonky? Bára vše uvedla na pravou míru

Robinsonův ostrov - Souboj o imunitu - 10
Zdroj: TV Nova
Fanoušci Robinsonova ostrova řeší holení hráček

Soutěžící Robinsonova ostrova musí dodržovat nejrůznější pravidla. Na ostrov si nemohou přivézt mnoho oblečení, hygienické potřeby jsou úplně zakázány. Přesto někteří diváci spekulují, jak je možné, že hráčky vypadají stále dokonale oholeny. Bára teď řekla, jak to je.

U každé reality show se najdou chytrolíni, kteří zpochybňují, že "skutečnost" je opravdu taková, jak ji v pořadu prezentují. A tak se i kolem Robinsonova ostrova vyrojily spekulace, že hráčky mají k dispozici různé hygienické potřeby.

 

Nejvíce, zdá se, fanoušky zaujalo, že soutěžící vypadají i po několika týdnech dokonale oholeny. V komentářích se to jen hemžilo možnými vysvětleními - od názoru, že účastnice používají i na ostrově pravidelně holítka, po trvalou depilaci.

 

Podle Báry, která byla vyřazena v předposledním díle, je ale vysvětlení mnohem prostší. "Já jsem s tím neměla problém, mám světlé chloupky, jak jsem blondýnka, takže na mně to vidět nebylo," prohlásila v rozhovoru na webu Nova.cz.

 

 

A Dominik, který vypadl ze soutěže spolu s ní, přidal ještě další důvod. "Ty kamery leccos zakryjí, dobře to natáčejí," uvedl. A Bára s ním souhlasila. "Já jsem třeba měla na ostrově hroznou pleť, ale když jsem se dívala v televizi, vidět to skoro nebylo," doplnila.

 

Reality show Robinsonův ostrov sledujte vždy v pondělí a ve středu večer na Nově. Pokud jste neviděli poslední díl, můžete si ho pustit na NOVA Plus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

5 největších zajímavostí o ROBINSONOVĚ OSTROVĚ, který by měl správný fanoušek vědět
Není holení jako holení! Dělejte to správně

Robinson Jarda drsně útočí na modelku Báru! Natočil urážlivé VIDEO

Robinsonka Nikol vypadala dříve úplně jinak! Nepoznali byste ji. FOTO!

epa TN.cz