Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.12. 2017 17:51
soutěž

Dokonalý Michelangelo: darujte k Vánocům něco výjimečného

Darujte letošní Vánoce něco opravdu výjimečného! Nádherná monografie Dokonalý Michelangelo, ručně vázaná v kůži, je originálním a štědrým dárkem nejen pro umělecké a historické nadšence. Jde o sběratelský kousek, který vás blíže seznámí s jedním z nejvýznamnějších umělců všech dob.

Michelangelo Buonarroti, geniální umělec italské renesance s výjimečnou a bohatou představivostí, vytvářel svá díla s neuvěřitelnou pečlivostí a trpělivostí. Jeho práce dodnes vzbuzuje úžas, ať už se jedná o sochy, malby či architekturu.

 

Michelangelo a Leonardo

 

V limitované edici vyšlo pouze 200 výtisků, jejichž cena je 27 700 Kč. Najdete v nich nádherně popsaná díla Michelangela, jeho neuskutečněné projekty, nová zjištění a poznatky o jeho bohatém životě a spoustu dalšího.

 

Michelangelo a Leonardo

 

V ediční řadě Vznešená renesance kromě knihy Dokonalý Michelangelo vyšla také limitovaná publikace Nekonečný Leonardo, kde najdete nejucelenější výklad života a tvorby Leonarda da Vinci, všestranné osobnosti renesance. Věnoval se sochařství, architektuře, přírodovědě, byl nadšený vynálezce a konstruktér, ale všichni ho známe především jako malíře a autora nejslavnějšího obrazu, Mony Lisy.

 

A právě o knihu Nekonečný Leonardo, kterou nám poskytl partner Luxusní knihovna, jste měli možnost soutěžit.

 

110

GALERIE: Michelangelo a Leonardo

Michelangelo a Leonardo - 1

Hodnocení:

 

V Galerii najdete sérii 10 fotografií různých uměleckých děl. Pouze u 5 z nich je autorem Michelangelo Buonarroti. Vašim úkolem bylo napsat nám do soutěžního emailu čísla těch výtvorů, které má podle na svědomí Michelangelo.

 

Správná odpověď je, že díla Michelangela Buonarrotiho jsou v soutěžní fotogalerii pod číslem 1, 5, 6, 8 a 10.
1. Poslední soud
5. David
6. Stvoření Adama
8. La Furia
10. Pieta

 

Vítězkou se stává Ludmila Bohuslavová z
Náměště nad Oslavou, která se může těšit na výtisk luxusní knihy Nekonečný Leonardo.

 

Celé podmínky soutěže najdete v herním řádu zde:
 

Herní řád - soutěž kniha Michelangelo [pdf]

TN.cz
Reklama