Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.4. 2018 07:02
očekávané události

Šílenství kolem královské rodiny? Porodem Kate to letos nekončí!

Pippa Middleton, Harry a Meghan
Zdroj: Profimedia

Velká Británie se momentálně raduje z narození třetího potomka prince Williama a vévodkyně Kate. Tím však celý letošní humbuk kolem královské rodiny teprve začíná. Celý svět už netrpělivě očekává další dvě mimořádné události - květnovou svatbu prince Harryho s herečkou Meghan Markle, a také porod Pippy Middleton.

Zpráva o porodu vévodkyně Kate v pondělí obletěla svět. O narození třetího potomka následníka trůnu prince Williama informovala všechna přední světová média. Před nemocnici Svaté Marie se okamžitě sjely stovky televizních štábů, aby měly záběry nového přírůstku v královské rodině z první ruky.

 

Podobný rozruch čeká Velkou Británii letos ještě dvakrát. Už za necelý měsíc se totiž koná očekávaná svatba prince Harryho s americkou herečkou Meghan Markle. Svatební obřad se uskuteční 19. května na hradě Windsor. V moment, kdy si řeknou své ano, by se mělo v kapli svatého Jiří těsnat na 600 hostů. Mezi nimi nebudou chybět celebrity jako Elton John, David Beckham nebo Serena Williamsová.

 

Na místo svatby však zamíří i obyčejní lidé. Hrad Windsor očekává příjezd zhruba 100 tisíc lidí, kteří se budou snažit, alespoň na malou chvíli zahlédnout novomanželský pár. Na několika místech v Londýně mají být i velkoplošné obrazovky. V televizi a na internetu pak přenos ze svatby shlédnout pravděpodobně stovky milionů diváků.

 

 

Druhou velice očekávanou událostí letošního roku je narození prvního potomka Pippy Middleton. Sestra vévodkyně Kate přitom své těhotenství oznámila teprve v neděli. Podle prvních informací je ve 12 týdnu těhotenství a měla by tak porodit v průběhu října. Pippa čeká prvního potomka s finančníkem Jamesem Matthewsen, za kterého se loni v květnu provdala.

 

Podívejte se na reportáž z pondělních Televizních novin:


 

ČTĚTE TAKÉ:

První fotka s královským miminkem má skryté poselství. Dojme vás

jva TN.cz