Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 1. 2016
čelí obvinění

DOKTOR ZVRHLÍK: Nejprve nadopoval ženu morfiem, a pak...

Zvrhlý doktor Newman
Zdroj: Mount Sinai Hospital

Vyhlášený newyorský lékař čelí obvinění ze sexuálního napadení. Jedna z jeho pacientek (22) totiž tvrdí, že ji i přes výslovný zákaz nadopoval morfiem a když se nemohla hýbat, přímo před ní masturboval. Ejakulát měl přitom skončit přímo na tváři pacientky.

Válečný veterán a vyhlášený pohotovostní lékař čelí velmi vážnému obvinění. Jedna z pacientek ho totiž obvinila z toho, že ji doktor pod vlivem uklidňující látky sexuálně zneužil.

 

Podle informací Daily Mirror, dorazila žena do newyorské nemocnice Mount Sinai s ostrou bolestí v rameni. Zpočátku vše probíhalo standardně, dívku prohlédly dvě sestřičky a daly jí dvě tablety proti bolesti. Pacientku také převlékly do nemocniční košile.

 

 

Nedlouho poté dorazil i doktor Newman, který dívku i přes její varování a protesty nadopoval větší dávkou morfia. Dívka se nemohla pohybovat, pouze mluvit. Poté ji lékař začal kontrolovat. Když řekla, že cítí obrovskou bolest na pravé straně hrudníku, začal pacientce laskat prsa.

 

Mladá žena je přesvědčená, že zanedlouho slyšela něco, co připomínalo zvuky masturbace - nakonec ucítila na tváři ejakulát. Protože byla zdrogovaná, nemohla vůbec nic dělat. Newman jí ze tváře vše setřel a odešel.

 

 

Sestřičky, které po chvíli dorazily, byly v šoku. "Co je s ní? Proč je v tomto stavu?" ptaly se. Na pomoc byl přivolán i doktor Jagoda. Dívka střídavě padala do bezvědomí. Jednou prý dokonce vstala a šla do koupelny, kde si setřela zbytek semene košilí. "Ta nyní pravděpodobně slouží jako důkazní materiál," popsal newyorskému Daily News důvěryhodný zdroj.

 

Lékař je nyní postaven mimo službu, dokud se případ důkladně neprošetří. Sám se k případu ještě nevyjádřil.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Revoluce nejen pro mladé: Těhotenství zjistíte aplikací v mobilu. Jak na to?

NOVÝ HIT: Fotky spících doktorů válcují internet. Už jste také nějakého střetli?

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.1. | 15:32 roko-lanek
5
Tohle kdyby se stalo v rusku tak je tato zprava tady cely tyden.
14.1. | 16:38 Petr Hrušovský
-5
To roko-lanek : nejen tato, ale každá zpráva je tu nejen celý týden, ale ...
16.1. | 00:12 František Zemek
0
Náhlasit nevhodný komentář
)))))))))))))) kdyby se v USA nedal vysoudit majlant na kde kom. uvěřil bych prosím vás, sežeňte si info o tom jak probíhá intoxikace morfiem a jak se podává ................ dobrou noc
14.1. | 16:38 Petr Hrušovský
-5
Náhlasit nevhodný komentář
To roko-lanek : nejen tato, ale každá zpráva je tu nejen celý týden, ale dokonce bude i v archivu. To je překvápko, co? ?:-)....ty antiamiku......
14.1. | 16:34 allanaldik
0
Náhlasit nevhodný komentář
denne tady byste meli zacit brat informace kdyz chcete byt objektivni, pisi to nemecti cesi ti co tam zijipisi pravdu a ne lzi jako tady. snaha se ceni ale pravda je lepsi.
14.1. | 16:34 allanaldik
1
Náhlasit nevhodný komentář
tohle je tak zbytecne co tady pisete, proc nepisete o evrope kdyz kazdy den se deji hnusy od arabaku muslimaku cmoudu na strankach http://www.kdiskusi.cz/ toho je tolik ze by se vetsina obyvatel divila i ve zpravach a nestacilo by je vysilat ani 45min. --
14.1. | 15:32 roko-lanek
5
Náhlasit nevhodný komentář
Tohle kdyby se stalo v rusku tak je tato zprava tady cely tyden.