Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.9. 2017 15:50
šokující výhrůžka

'Dokud nebudeš chtít dítě, nebude sex!' vydírá muže Iva z Výměny

Výměna manželek: Sedmnáctiletá Iva se jako náhradní manželka neosvědčila! - 9
Zdroj: TV Nova
Iva prý svého manžela vydírá

I když mladinká Ivana po odvysílání Výměny manželek všem tvrdila, že další dítě zatím s manželem neplánují, ukazuje se, že všechno je možná jinak. Redakci TN.cz se ozvala známá páru ze Semil, která tvrdí, že Iva malou Dominiku stále bije a co víc, tlačí Mariana do druhého miminka!

Život Ivy (17) a Mariana (45) stále nepřestává lidi překvapovat. Mnozí jim vyčítají, že se neumějí postarat o rok a půl starou dcerku, zvláště pak Ivana. Ta se netajila tím, že nechává malou vybrečet, nechová ji a když se rozčílí, neváhá jí dát na zadek.

 

Vzkaz na Facebooku
Zdroj: facebook

 

Jenže Iva si přijde jako dobrá matka a chtěla by Dominice pořídit sourozence. Její touha po dítěti je prý tak silná, že dokonce Marianovi odpírá sex! "Až budeš chtít dítě, tak až teprve spolu budem š…t!“ napsala Iva vzkaz, který Marian na konci srpna zveřejnil na facebook. "Dítě jsem nechtěl, tak mně žena toto napsala," dodal k příspěvku.

 

Iva ale popírá, že by manžela tímto stylem vydírala. "Napsala jsem mu to v rozčilení. Pak jsme si to vyříkali a manžel to z facebooku smazal," řekla.

 

112

GALERIE: Výměna manželek: „Jsi pedofil“

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: „Jsi pedofil“ - 1

Hodnocení:

 

Známá rodiny, která nás na nechutné vydírání upozornila, přidala ještě více detailů ze života semilské rodiny. Podle ní není pravda, že by Iva změnila své chování k dcerce. "Ivana vyžaduje po Marianovi další dítě, vyhrožuje mu a o svou dceru i nadále nejeví zájem. Stále ji bije a nedává jí ani pravidelnou a vyváženou stravu s ohledem na její věk," napsala nám do redakce žena, která nechtěla být jmenována.

 

 

Nestihli jste středeční díl Výměny manželek v televizi? Pustit si ho můžete na NOVA Plus, všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sedmnáctiletá Iva z Výměny je prý na děti moc mladá. Kdy je na to tedy žena připravená?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Sex klidně i násilím?!?

Iva z Výměny vám vytře zrak: V plavkách je to pořádná kočka! FOTO

mom TN.cz