Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.3. 2017 14:04
anketa které je nejlepší?

TVÁŘ: Tato vystoupení vás dostala nejvíc! Hlasujte pro vítěze! VIDEO

Tvář - nejemotivnější vystoupení
Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas je soutěž plná překvapení a jedno takové si připravil i Ondřej Ruml, který jako operní pěvec Plácido Domingo v neděli úplně "odboural" porotu. Vyrovná se ale jeho výkon i takovým vystoupením, jako předvedli Jan Cina, nebo Hana Holišová? Hlasujte!

Anketa

Které vystoupení se vám líbilo nejvíc?

Hlasovalo 2447 lidí.
Ačkoli třetí díl oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas ovládl drsný rapper Pitbull, skvělým výkonem porotu i ostatní soutěžící ohromil i Ondřej Ruml coby operní zpěvák Plácido Domingo. Ten vyznával lásku své princezně dojemnou písní Nessun Dorma, za což si vysloužil krásných 37 bodů.

 

Ondřej Ruml ale není jediným soutěžícím, který porotu i diváky neskutečně emotivním vystoupením dojal k slzám. Fanoušci Tváře mají jistě stále v paměti jedinečný výkon Jana Ciny coby operní zpěvačky Montserrat Caballé, který rozplakal i jinak drsného porotce Jakuba Koháka. "Chlapi nepláčou, ale tohle mě dostalo," prohlásil tehdy.

 

 

Opomenout bychom ale neměli ani samotného Fantoma opery v podání Miroslava Etzlera a Romana Vojtka. A s písní Non, je ne regrette rien zabodovala i šansoniérka Édith Piaf, ve kterou se proměnila nezapomenutelná Hanka Holišová.

 

Tato nejemotivnější vystoupení Tváře si připomeňte zde a hlasujte pro to nejlepší!

 

Ondřej Ruml jako Plácido Domingo:

 

Jan Cina jako Montserrat Caballé:

 

Hana Holišová jako Édith Piaf:

 

Roman Vojtek a Miroslav Etzler s Fantomem opery:

 

Tvoje tvář má známý hlas startuje opět v neděli ve 20:20 na TV Nova!

 

lud TN.cz