Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 9. 5. 2018
Robinsonův ostrov

Dominik se neměl kam vrátit! Popsal, jak ho přítelkyně zdrtila

Robinsonův ostrov - Soutěžící Dominik
Zdroj: TV Nova
Dominik se těšil na přítelkyni, ta ale přiznala nevěru

Kromě vyřazení z Robinsonova ostrova se musel Dominik vypořádat ještě s další ránou. Při prvním telefonátu domů po třech týdnech přítelkyně přiznala, že byla nevěrná, rozešli se. Jak dlouho se z toho Dominik vzpamatovával? A jak probíhalo setkání expartnerů?

Pro Dominika to byl těžký den, na který nevzpomíná zrovna rád. Nejdříve prohrál duel na Ostrově vykoupení a ztratil tak šanci znovu zasáhnout do hlavní hry. Zklamání a rozčilení ale rychle vystřídala radost, že alespoň konečně uslyší milovanou přítelkyni.

 

Jenže i tahle radost se téměř okamžitě změnila v naprostý opak. Při telefonátu totiž partnerka Dominikovi oznámila, že ho tři dny po jeho odletu na Robinsonův ostrov podvedla. Jakmile zprovoznil mobil, zjistil navíc, že mu kamarádi posílali důkazy její nevěry.

 

"Ještě dva dny poté mi chodily zprávy, ve kterých byly i jejich společné fotky. Tři dny jsem z toho nespal a myslím, že pak jsem spíš upadl do kómatu, než že bych usnul," vyprávěl Dominik v rozhovoru, který se v přímém přenosu vysílal na Nova.cz.

 

 

Nešlo totiž jen o rozchod, Dominik musel řešit ještě další starosti. "Celou dobu se těšíte, že uvidíte tu svoji milovanou osobu, ale já jsem se teď ani neměl kam vrátit. Ještě v letadle jsem řešil, kde budu bydlet, protože svůj byt jsem pustil a žili jsme spolu. Přepsal jsem na ni i auto," přiznal.

 

Velkou oporou mu prý po vyřazení z Robinsonova ostrova na Filipínách byl Jarda. "Z těch sedmi dní, kdy jsme dělali porotce, jsme většinu prokalili. Když jsem nemohl spát, trávili jsme spolu od večera do rána u drinků. Hodně mě podpořil," popsal Dominik.

 

Nakonec se všechno vyřešilo, Dominika ubytoval kamarád, se kterým chtěli bydlet už dříve, a ze špatných rozchodů se dostávali společně. "Kdysi jsem byl hodně podrážděný, ale po návratu z Filipín už to tak dramaticky neberu. I když jsem si vyzvedával věci, normálně jsem ji pozdravil, rozčilovat se nemělo smysl," doplnil.

 

 

Fanynky, které by si dělaly na svalnatého Robinsona zálusk, mají ale smůlu. Dominik už totiž našel novou spřízněnou duši. "Teď mám novou přítelkyni, jsem naprosto šťastnej, žijeme spolu. Takže jsem ani byt nehledal, šel jsem od kamaráda k ní," prozradil Dominik, jak vše dobře dopadlo.

 

Dominik už šanci na vítězství nemá, kdo se stane druhým českým Robinsonem? Reality show Robinsonův ostrov sledujte vždy v pondělí a ve středu večer na Nově! Pokud jste neviděli poslední díl, najdete ho na NOVA Plus. Všechny epizody jsou na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

5 největších zajímavostí o ROBINSONOVĚ OSTROVĚ, který by měl správný fanoušek vědět
Jak přežít na pustém ostrově? Soutěžící z Robinsonova ostrova to nemají jednoduché

epa TN.cz