Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.4. 2018 11:25
rozděleni u porodu?

Donald v sukni a s motykou: Seňora Trump okopává brambory

Dvojnice Donalda Trumpa
Zdroj: Profimedia, Twitter

Nebývalé pozornosti sociálních sítí se těší pěstitelka brambor ze španělské Galicie. Čtyřiašedesátiletá Dolores Leisová totiž jako by z oka vypadla americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi.

Fotografie ženy ve farmářském oblečení a s motykou na rameni obletěla svět poté, co se objevila na Instagramu novinářky pracující na článku o pěstování brambor v severozápadním Španělsku. "Myslím, že to musí být tou barvou vlasů," vyjádřila se pro španělský list La Voz de Galicia sama Dolores.

 

Tisíce reakcí na sebe nenechaly dlouho čekat, Dolores si vysloužila i vlastní hashtag #SenoraTrump. "Mohli bychom nahradit Trumpa touto těžce pracující dámou?" ptá se na Instagramu jeden z fanoušků "Trumpovy galicijské sestry".

 

 

Další vyzývá k důkladnému prověření Trumpova rodokmenu a vystopování jeho kořenů k nedalekému Costa da Morte, kde v minulosti ztroskotaly tucty lodí ze všech koutů světa.

 

 

Samotnou farmářku nechává zvýšený zájem o její osobu v klidu. Nemá počítač ani telefon, a tak je jí svět on-line médií naprosto cizí. "Podívám se na všechno, co mi moje dcery ukážou, ale nikdy mě to nezaujalo natolik, abych si pořídila mobil," říká.

ana TN.cz
Reklama