Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.2. 2016 16:39
ubodal ji?

Vražda dívky v Teplicích: Policie má kluka (14), který ji měl ubodat

Nález mrtvoly u cesty
Zdroj: Mediafax
ilustrační foto

Policisté dopadli nebezpečného a psychicky nemocného čtrnáctiletého chlapce, který je podezřelý ze včerejší vraždy třináctileté dívky v Teplicích. Jde zřejmě o jejího bývalého přítele. Kolují spekulace, že se už jednou pokusil zabít kamaráda.

Třináctiletou dívku vrah zřejmě ubodal, ale přesnou příčinu smrti objasní až pitva. Její tělo objevili policisté v sobotu ráno poblíž teplického lesoparku. Takřka okamžitě začali pátrat po podezřelém chlapci, kterého si vytipovali jako možného pachatele.

 

O případu si více přečtěte v textu Policisté našli tělo 13leté dívky! Zřejmě ji zabil o rok starší chlapec

 

Znáte mladíka, který je podezřelý z vraždy mladé dívky? Napište nám na email zpravy@nova.cz, nebo zavolejte na číslo 606 09 09 09. Děkujeme.

 

Ještě včera se jim to při rozsáhlé pátrací akci podařilo. "Mohu pouze potvrdit, že ve večerních hodinách se teplickým policistům podařilo zadržet mladíka podezřelého ze zvláště závažného trestného činu," uvedla policejní mluvčí Jana Slámová.

 

Ačkoliv policie mnoho detailů k případu neuvolnila, místním lidem bylo jasné, že hledaným a pravděpodobným pachatelem vraždy je bývalý přítel dívky. Po jeho stopách se kromě řadových policistů vydali i příslušníci speciální pořádkové jednotky.

 

Policie si vytipovala několik možných lokalit, kde by se mladík mohl skrývat. Chlapce pak údajně dopadli v bytě u své kamarádky, kde hledal azyl.

 

 

Podle dosud nepotvrzených zpráv je zadrženým stejný mladík, kterého už policisté vyšetřují pro pokus o těžké ublížení na zdraví. Loni v květnu tehdy třináctiletý chlapec shodil v Teplicích svého kamaráda ze třetího patra do výtahové šachty. Incident se stal v opuštěném chátrajícím domě a oběť jen shodou okolností dvanáctimetrový pád přežila.

 

I v tomto případě šlo údajně o hádku kvůli dívce. Možná právě o tu, jejíž vraždu policie právě vyšetřuje. Bližší podrobnosti policisté zatím neuvedli.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Smrt Ashley Olsen: Policie konečně našla vraha. Už sedí

Neuvěřitelný příběh: Bývalá Miss a hvězda Playboye zabila pět lidí

tn.cz / gar