Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.2. 2016 16:39
ubodal ji?

Vražda dívky v Teplicích: Policie má kluka (14), který ji měl ubodat

Nález mrtvoly u cesty
Zdroj: Mediafax
ilustrační foto

Policisté dopadli nebezpečného a psychicky nemocného čtrnáctiletého chlapce, který je podezřelý ze včerejší vraždy třináctileté dívky v Teplicích. Jde zřejmě o jejího bývalého přítele. Kolují spekulace, že se už jednou pokusil zabít kamaráda.

Třináctiletou dívku vrah zřejmě ubodal, ale přesnou příčinu smrti objasní až pitva. Její tělo objevili policisté v sobotu ráno poblíž teplického lesoparku. Takřka okamžitě začali pátrat po podezřelém chlapci, kterého si vytipovali jako možného pachatele.

 

O případu si více přečtěte v textu Policisté našli tělo 13leté dívky! Zřejmě ji zabil o rok starší chlapec

 

Znáte mladíka, který je podezřelý z vraždy mladé dívky? Napište nám na email zpravy@nova.cz, nebo zavolejte na číslo 606 09 09 09. Děkujeme.

 

Ještě včera se jim to při rozsáhlé pátrací akci podařilo. "Mohu pouze potvrdit, že ve večerních hodinách se teplickým policistům podařilo zadržet mladíka podezřelého ze zvláště závažného trestného činu," uvedla policejní mluvčí Jana Slámová.

 

Ačkoliv policie mnoho detailů k případu neuvolnila, místním lidem bylo jasné, že hledaným a pravděpodobným pachatelem vraždy je bývalý přítel dívky. Po jeho stopách se kromě řadových policistů vydali i příslušníci speciální pořádkové jednotky.

 

Policie si vytipovala několik možných lokalit, kde by se mladík mohl skrývat. Chlapce pak údajně dopadli v bytě u své kamarádky, kde hledal azyl.

 

 

Podle dosud nepotvrzených zpráv je zadrženým stejný mladík, kterého už policisté vyšetřují pro pokus o těžké ublížení na zdraví. Loni v květnu tehdy třináctiletý chlapec shodil v Teplicích svého kamaráda ze třetího patra do výtahové šachty. Incident se stal v opuštěném chátrajícím domě a oběť jen shodou okolností dvanáctimetrový pád přežila.

 

I v tomto případě šlo údajně o hádku kvůli dívce. Možná právě o tu, jejíž vraždu policie právě vyšetřuje. Bližší podrobnosti policisté zatím neuvedli.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Smrt Ashley Olsen: Policie konečně našla vraha. Už sedí

Neuvěřitelný příběh: Bývalá Miss a hvězda Playboye zabila pět lidí

tn.cz / gar

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.2. | 08:24 kesounam
36
Bez soudu pověsit, neb náprava není možná.
14.2. | 10:00 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
0
14.2. | 09:29 r126pkp: Spartakiádní vrah a Hepnarová byli, tuším, před tou, jak ...
22.2. | 16:54 jitkarojikova
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ten chlapec je evidentně psychicky nemocný a komentáře typu "zastřelit" "pověsit" atd. opravdu nejsou na místě, co udělal je bez pochyb příšerné, ale on za to v podstatě nemůže. Uvědomte si i to, že má také svou rodinu a jak se musí cítit oni. Svými komentáři je ničíte ještě víc.
15.2. | 06:17 Václav Hrabák
3
Náhlasit nevhodný komentář
Je treba,snizit vek tresni zotpovednosti.Soudit mladistvi jako dospeli.
14.2. | 15:39 maxfox
6
Náhlasit nevhodný komentář
14.2. | 10:00 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi - nezdá se ti, že procento vražd za tkzv.demokracie je mnohonásobně vyšší než před rokem 89? Dříve by si s takovým člověkem společnost poradila.Nevytáhl by paty z ústavu kam bezpochyby takoví jako on patří.
14.2. | 11:18 Roman Kuričaj
3
Náhlasit nevhodný komentář
vivazne bestrestu co stoho kdiš to znova takovej zmrt udela znovu rovnou zavrit zadni mladictvi jak hoto vichovali ze zabije a nebude trestani to neni ani clovjek ale prase minimalne vimecni trest aspon 20 let
14.2. | 11:14 Roman Kuričaj
2
Náhlasit nevhodný komentář
mneli bitoho zmrda otsoudit co reje mladitstvi kdiš zadil nmoc dobre vjedel co dela nebo ne zadni mladictvi kdiš zabil tak takovi trest co bude otpovidat tomu co udelal datho tam mezi takovi vjezne co maji doma deti tam bi dlouho nevidrzel oni bisisnim poradili co stoho ze vivazne bestres
14.2. | 10:00 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
0
Náhlasit nevhodný komentář
14.2. | 09:29 r126pkp: Spartakiádní vrah a Hepnarová byli, tuším, před tou, jak říkáš sametovkou., A byly i další, tak nepičuj, nekvič a nehýkej, TheBille
14.2. | 09:48 kesounam
20
Náhlasit nevhodný komentář
Rudolf Kozák Chce to od základu přepracovat trestní řád , začít trestat a ne VYCHOVÁVAT a hlavně snížit trestní odpovědnost na 13 let a vymazat pojem mladiství. Jestliže někdo muže ve třinácti vraždit , tak má být trestán jak dospělý. Toto rozlišování je na nic .
14.2. | 09:40 vendys72
1
Náhlasit nevhodný komentář
Je bezva, že takovýto extramagoři běhají volně na svobodě, i když se ví, že jsou nebezpeční. Úžasný stát máme.
14.2. | 09:38 Roman Nemergut
12
Náhlasit nevhodný komentář
Zastřelit!!
14.2. | 09:21 jirka seliger
10
Náhlasit nevhodný komentář
Soudruzi....i soudruzi nezletilé pachatele vražd zavřeli na max 10let...i několikanásobný spatakiádní vrah dostal 10let...tak tady nemelte něco o trestu smrti. Jste směšný.... PS:...ale na šibenici ten cigora rozhodně patří...o tom žádná...