Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.2. 2017 22:05
video vyděšení cestující

Drama na palubě letadla z Prahy! Ženy křičely Allahu Akbar!

Zdroj: YouTube.com

Cestující letící z Prahy do Londýna zažili na svátek svatého Valentýna pořádně děsivé chvilky! Na palubě letadla dvě Angličanky vyřvávaly Allahu Akbar! Slova, která používají teroristé před útokem. "Teroristky" zadržela policie.

Lidé na cestě z Prahy zažili pořádný šok. Dvě ženy, které seděly u jednoho z nouzových východů letadla společnosti EasyJet, obtěžovaly cestující už od začátku letu.

 

Podle očitých svědků se chovaly ženy velmi hlučně a nezdvořile. "Vedly podivné a hlasité konverzace. Odmítaly být zticha, když k tomu byly vyzvány," řekl deníku Daily Mail svědek Thomas Hayward.

 

Letušky opakovaně ženy žádaly, aby změnily své chování. Řekly jim, že pokud se neuklidní, nebude možné s letadlem přistát. Cestující se ze začátku snažili hluk ignorovat. "Lidé v letadle seděli tiše, ale začínali být hodně naštvaní," popsal situaci Hayward.

 

 

Ženy údajně celou dobu mluvily o tom, že jim někdo z cestujících ukradl cigarety. Dramatická situace vyvrcholila ve chvíli, kdy řvaly Allahu Akbar! Strašení cestujících se ale hlučným Angličankám nevyplatilo. Na letišti v londýnském Stanstedu na ně čekala policie.

 

Cestujícím se po přistání velmi ulevilo, protože se obávali teroristického útoku. Nakonec se ale jednalo o špatný vtip, ne o terorismus - policie ženy po výslechu propustila jen s varováním.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Z TOHO MRAZÍ: Oběť z istanbulského klubu smrti katastrofu předpověděla! Její status na Facebooku je děsivý

MAPA SMRTI: V těchto zemích Evropy je teď největší hrozba terorismu! Mají se Češi bát?

 

has TN.cz