Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.6. 2017 17:04
Dopadli ho zákazníci

V obchodě naháněli zloděje, lidé mu bránili v útěku vozíky! VIDEO

Zloděje v bratislavském obchodě zadrželi členové ochranky a zákazníci

V supermarketu v Bratislavě bylo ve středu pořádně živo. Ochranka, pokladní i zákazníci tu naháněli zloděje, který měl ukrást šest šamponů. Byl agresivní a zřejmě i pod vlivem drog, navíc kradl už dříve.

Drama se odehrálo v obchodním domě Lidl v Bratislavě. Na mobilní telefon ho natočil Marián, který zrovna v supermarketu nakupoval. Video ukazuje agresivního muže, který se snaží z obchodu utéct. Z kapes mu padají ukradené šampony i osobní věci. O případu informoval portál topky.sk.

 

"Nic nemám, nic jsem neudělal," křičí muž, zatímco se ho zaměstnanci Lidlu i zákazníci snaží zastavit. Jedna ženu mu zatarasí cestu nákupním vozíkem, zatímco jiný muž drží pachatele za tričko jednou rukou - při tom nepouští svůj nákup.

 

"V souladě se zákonem byl na osobní svobodě omezen 35letý muž. Podle dosavadních informací odcizil celkem šest kusů šamponů v celkové hodnotě 22,14 eur (necelých 600 korun - pozn. red.). S nimi chtěl následně projít přes pokladní zónu bez placení, v čemž mu bylo zabráněno," popsal pro portál mluvčí místní policie Michal Szeiff.

 

Takhle ochranka a zákazníci zadrželi zloděje:

 

 

Zatímco mezi regály zuřil boj zloděje s jeho pronásledovateli, prodavačky pokračovaly v markování nákupů. Muže nakonec po několika minutách vyvedl člen ochranky ven, kde už na něj čekala policie.

 

Marián natočil i zákrok policistů, kteří museli použít donucovacích prostředků. "Lehni si na zem! Lehni si na zem a lež," vybídají stále se zmítajícího zloděje. Ten se vymlouvá na bolest břicha, ani to ale strážníky neobměkčí.


Zásah policistů proti zloději:

 

 

Po převozu na policejní stanici muži zákona zjistili, že 35letý Marek, jak se údajný zloděj jmenuje, už byl v minulosti za krádež trestaný. Teď mu hrozí až tři roky vězení za krádež a výtržnictví. Na rozhodnutí soudu čeká ve vazbě.

epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

15.6. | 21:10 Jan Sedlacek
6
To není slovenská fetka, to je cigánský kozojeb jako jsi ty pele1111.
15.6. | 20:38 pele1111
-4
Jak vite že to je cikán? vy mrtky česky je to obyčejna fetka slovenska Pořad ...
16.6. | 15:38 Michal Čapek
1
Náhlasit nevhodný komentář
Obdivuju jejich trpělivost,já bych ho zasypal pěstma a kolenama....
16.6. | 08:03 jarhonl
2
Náhlasit nevhodný komentář
V Tescu jsme koukali na sebe já a starší cigán. Viděla jsem,jak strká kuř řízky pod košili.Koukali jsme na sebe,já se otočila a odešla. Prod. mi řekla,že jsou kamery, policie nic neudělá a oni mají zakázáno se s nimi hádat. Soc.dávky jdou na pití,cig.,drogy a na jídlo nezbývá.
16.6. | 07:22 adamek1977
1
Náhlasit nevhodný komentář
Kradou a fetujou jen cikáni! bílí držky jen p.r.c.a.j. malí děti
15.6. | 21:10 Jan Sedlacek
6
Náhlasit nevhodný komentář
To není slovenská fetka, to je cigánský kozojeb jako jsi ty pele1111.
15.6. | 20:38 pele1111
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Jak vite že to je cikán? vy mrtky česky je to obyčejna fetka slovenska Pořad jen hledate v každem cikána Vždyť vy jste národ zlodějů mrtky
15.6. | 19:07 Radek Trnovec
3
Náhlasit nevhodný komentář
Trasímek zkurvysýýnekk už nakouknul na komentáře a teď si to sepisuje co bude psát ten Altaj zkurvennýý ;- Zavřete ho, protože si něco udělá ten maggorr hloupý ;-)
15.6. | 18:15 Radek Trnovec
1
Náhlasit nevhodný komentář
JINAK TRASIMI JE LHÁŘ!!!!V neděli psal že má vystudovanou anstronomii (nevím co tím myslel cikán jeden) :-) pak že má vystudovanou antropologii a archeologii :-D :-D :-D No válel jsem se doma smíchy :-D Jó a bydlí v Anglii a jeho koníčkem je psychologie :-D :-D :-D Zavřete toho zmmrdaa!!!!
15.6. | 18:12 Radek Trnovec
2
Náhlasit nevhodný komentář
Trasímku zkurvysýýnkůů tak teď pojď komentovat ty zmrdddee!!! ;-)
15.6. | 17:23 x x
4
Náhlasit nevhodný komentář
Fetka svinská cikánská, mít jako zákaznik u sebe injekci s jehlou tak mu pichnu vzduch a udelam službu zemi
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme