Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.2. 2015 14:03
co se děje?

Drama v Británii: Královna křičela, Kate za sebou práskla dveřmi

Kate a královna
Zdroj: tn.cz / isifa

Že Její Veličenstvo Alžběta II. nemůže vystát manželku svého vnuka Williama Kate, se tak nějak ví. Krásná vévodkyně z Cambridge totiž až příliš připomíná zesnulou Dianu, která byla královně trnem v oku asi před dvaceti lety. Teď se ale konflikt mezi ženami vyostřil a došlo i na křik.

Tentokrát si urozené ženy vjely do vlasů kvůli výchově dětí, píše magazín Life&Style. Královna je totiž ze staré školy a nemůže překousnout, že její vnuk s manželkou mají na věci zkrátka jiný názor. Konkrétně Kate si nepřeje nic jiného, než aby její děti mohly žít normální život. Naproti tomu Její Veličenstvo vyžaduje, aby jak Kate, tak její potomci dodržovali tradiční dvorní zvyklosti.

 

Zatím nejdrsnější hádku spustilo Katino odmítnutí přidělené královské chůvy. Nadcházející dvojnásobná maminka královně oznámila, že bude dcerku vychovávat sama a jen s pomocí svojí matky Carole. To ale panovnici vytočilo takovým způsobem, že začala na svobodomyslnou Kate křičet a přikazovat jí, jak bude malou princeznu vychovávat.

 

 

Po královnině výstupu se měla Kate naštvat a opustit palác. Vévodkyni už delší dobu rozčiluje, že je její těhotenství jen zástěrka, aby se odvedla pozornost od sexuálních skandálů královnina syna, prince Andrewa. Své druhé dítě by měla Kate porodit v dubnu.

 

Rozkoly mezi královnou a Kate jsou na denním pořádku. Jejímu Veličenstvu prostě nejsou Middletonovi dost dobří a považuje je za neurozené poddané, kteří se jen chtějí přiživit na tom, že je teď jejich dcera součástí královské rodiny.

 

Oblíbené vévodkyni stařenka vyčítá mimo jiné styl oblékání a nekonvenční chování. A aby toho nebylo málo, útoky na konto nadcházející matky přicházejí také ze strany tchýně Camilly.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Válka Kate a Alžběty II.: Královna vyšla do boje!

Princ Andrew měl sexuální otrokyni! Co na to královna?

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

27.2. | 14:58 Lenka Fialová Fialová
84
Nechci nic říkat, ale tohle se děje i v životech nás obyčejných lidí. Prosím ...
27.2. | 20:02 hondarr6
-5
Nejde o ten clanek,ale ona bude pekne namyslena mrcha,kterou dotuji lide a ...
1.3. | 17:34 haha33
2
Náhlasit nevhodný komentář
masfox o tom mluvím, vy tak ještě ničit a rozšlapat, nejlíp tradice, historii, fungující nebo mimořádné věci. Snad si to Angláni nedají vzít, za těch pár melounů to stojí.
1.3. | 16:54 maxfox
0
Náhlasit nevhodný komentář
Proč už ta babka nejde do parku raději krmit kačeny. Tadyty monarchistický figurky si pořád na něco hrají.Sebral bych jim majetky a poslal je do michelinky dělat gumy.
1.3. | 13:03 haha33
-2
Náhlasit nevhodný komentář
tenistka, jak můžete srovnávat jednoho Klause s monarchií??? to je systém, který tam je několik století a tudíž řeči o sebestřednosti jsou úplně mimo. Psát o průšvihářích je taky nesmysl, nevidím žádný průšvih v tom že se Charles rozvedl a vzal si svou první lásku, nebo že by Andrew měl mladičké ...
28.2. | 13:56 tenistka 175 tenistka175
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Už jenom fakt, že maminka průšvihářů s aférami zn.CAMILA,komorníci v ložnicích, mladičké milenky ...bude na konci života "dělat přednášky" všemi milované Kate a to v 7 měsíci druhého těhotenství ! Zde jí dostihla pouze NORMÁLNOST a PŘIROZENOST ! Alžběta nemusí dožít jako respektovaná ...
28.2. | 11:18 haha33
-1
Náhlasit nevhodný komentář
hondarr ta mrcha vládne jako královna s úspěchem už 64 let, je načase aby nějaká nula jí předvedla co je to králování :-)))
28.2. | 11:16 haha33
-5
Náhlasit nevhodný komentář
to je jako u nás. Kolik budov, památek, továren přežilo několik století a samet to všechno stihl zničit, zbourat zrušit a všude jsou jen rozvaliny nebo na tom stojí poloprázdné markety. Královská rodina je symbolem Anglie a noblesy. Proč by to to zrovna teď mělo spadnout do minulosti? Nechápu, a ...
27.2. | 20:02 hondarr6
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Nejde o ten clanek,ale ona bude pekne namyslena mrcha,kterou dotuji lide a tohle me hlava nebere.Proc vubec zivit tuhle darmozrouckou sebranku, jak cikani o socialkach.Nevachcenko a vubec nevi jak jde zivot a jak dokaze b tezky.
27.2. | 17:30 viam
37
Náhlasit nevhodný komentář
No, hlavně Kamila má co říkat, sama má máslo na hlavě.
27.2. | 15:06 lopata krocan
65
Náhlasit nevhodný komentář
Královna co sere stejné hovna jako ostatní a hraje si na nadčlověka co životě nemakala jen žila v přepichu a hraje si na Královnu celý život a myslí si že její podání ji budou lízat prdel do konce života .Asi někdo neřekl té senilní bábě že doba monarchie se blíží ke konci .
27.2. | 14:58 Lenka Fialová Fialová
84
Náhlasit nevhodný komentář
Nechci nic říkat, ale tohle se děje i v životech nás obyčejných lidí. Prosím vás, kdo nemá konflikty s tchýní... nebo rodinnými příslušníky.
Obchodní sdělení

Bohemia Apple