Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.1. 2016 21:38
Zlínský kraj

Drama v Napajedlech: Střílel po exekutorech, pak se zabarikádoval

Zdroj: TV Nova

Střelba dnes vyděsila obyvatele Napajedel na Zlínsku. Dvojici exekutorů tam pistolí ohrožoval muž a dokonce po nich několikrát vystřelil. Jeho útok naštěstí skončil bez sebemenšího zranění.

Na dnešní odpoledne obyvatelé jednoho panelového domu nedaleko centra Napajedel jen tak nezapomenou. Dva exekutoři přišli k šestatřicetiletému dlužníkovi zabavit majetek. Návštěva v bytě, který až do odpoledne střežili policisté, pro ně ale skončila střelbou.

 

"Ke zranění exekutorů nedošlo, podařilo se jim z místa utéct a přivolat policii," řekla TV Nova mluvčí zlínských policistů Lenka Javorková.

 

"Vůbec jsme netušili, co se děje. Já jsem právě odstrojovala stromek, jenom jsem vyšla na balkón a viděla jsem dům v obležení policie," řekla TV Nova jedna ze svědkyň.

 

Podle informací TV Nova je útočníkem neúspěšný kandidát z předloňských komunálních voleb v Napajedlech. Po svém útoku se v bytě zabarikádoval. Policisté s ním vyjednávali přes balkón ze sousedního bytu. Z okolních domů sledovaly neobvyklou scénu desítky lidí.

 

 

"Viděli jsme, jak někdo vyjednává na balkóně s nějakým pánem a pak už vyvedly spousty policistů pána, zavedly ho do auta a odjely pryč," popsala zásah svědkyně.

 

Ještě na balkóně podal muž policistům svoji zbraň a odemkl dveře. To, že se rozhodl řešit problémy tak neobvyklým způsobem, sousedy překvapilo. Jeho jednopokojový byt prohledali i pyrotechnici.

 

 

"Prověřili jsme nějaké předměty z hlediska, zda neobsahují nějaké nebezpečné látky nebo nástražné výbušné systémy. Nebezpečí jsme vyloučili," řekl TV Nova pyrotechnik Radek Červenka.

 

Ještě dopoledne odvezli policisté muže k výslechu. Zatím se nedá vyloučit, že skončí ve vazbě.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZASTAVÍ SE VÁM SRDCE: Policajt zastřelil rodině psa, který vykoukl ze dveří, aby ho uvítal

Hrozný masakr na americké univerzitě: Zamilovaná dívka doplatila na svou víru!

vbo, Petr Zapletal TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

12.1. | 17:14 roko-lanek
12
Za zlych komunistu exekuce bylo cizi slovo.
13.1. | 07:58 kramnyjevrah
-3
Nojo klasika zavistivy socky rokos a spol obrkomousi zajebani.vetsina z vas ma ...
13.1. | 08:00 kramnyjevrah
0
Náhlasit nevhodný komentář
Petkama a jezdite favem.a zavidite uspesnym...zmrdii zeman na vas sere komousi taky ti chtej spis hrabat do kapes jako randak:) ta komousska krivohubka zajebana fotr klause ml:))) pochcipejte holoto...nic nemate nic mit nebudete lina chazko vozrala zajebana!
13.1. | 07:58 kramnyjevrah
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Nojo klasika zavistivy socky rokos a spol obrkomousi zajebani.vetsina z vas ma s exekutory zkusenosti...socky kdyz na to nemate tak si nepujcujte.zavistivi sraci...mam auto za mega budu kupovat dalsi byt za 10mega...beru uver makam vy zmrdii.vy zavistiva chanrad bydli v rozpadle chalupe topite ...
12.1. | 23:17 elana2
3
Náhlasit nevhodný komentář
Je jasné, že kdyby se trefil, tak by byl AUTOMATICKY NÁRODNÍ HRDINA !!!!!!!! Z EXEKUČNÍHO VRAHA je jako zastřelit GESTAPÁKA HEIDRICHA !!!!!!!!!
12.1. | 21:36 josefvyskoc
5
Náhlasit nevhodný komentář
exekutori se casto chovaji stejne nelitostne , jako Islamsky stat ! ...nelze se pak divit, ze se obeti brani nekdy i se zbrani v ruce...exekutory v Prerove by take nekdo mohl nakonec humanitarne vybombardovat...
12.1. | 20:11 pichav
0
Náhlasit nevhodný komentář
NEKDO Z NICH NEBO SPIS VSICHNI !!!! BYLI FANOUSCI DAVIDA BOWIE !!!!! A STALE SI MYSLI ZE JE OPRAVDU PO SMRTI !!!! A CHTELI BYT S NIM !!! JENZE NEMAJI DOST ODVAHY ABY SPACHALI SEBEMORD !!! TAK SI TO SLI UDELAT K DLUZNIKOVI !!! EXE BYLI KLASICKY CESI --- VSE MUSI MIT Z DRUHE RUKY A LEVNE BEZ PRACE !!!
12.1. | 17:51 allanaldik
11
Náhlasit nevhodný komentář
skoda ze utekli, mel mirit lip aspon by se vykonavatele bali jit kamkoli do bytu a domu.
12.1. | 17:14 roko-lanek
12
Náhlasit nevhodný komentář
Za zlych komunistu exekuce bylo cizi slovo.