Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.11. 2017 21:33
temné týdny v seriálech

Drama v Ordinaci i Ulici: Osudný výstřel a tajemství, které ublíží

Hádky v Ordinaci a Ulici
Zdroj: TV Nova
V příštích týdnech to v Ulici a Ordinaci bude stát za to

Následující týdny v oblíbených seriálech televize Nova budou stát za to. V Ordinaci zažije hotové peklo Zdena Suchá, v Ulici zase čeká hodně nepříjemné prozření na Věrku. A bude toho daleko víc!

ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2

Mázl a Rytíř skončí v krvi

Mezi Čestmírem Mázlem, Alenou Rytířovou a jejím bývalým manželem Karlem se vytvořil milostný trojúhelník. Alena neodolala Rytířovým svodům a skončila s ním v posteli. A i když se ke všemu chtěla Čestmírovi přiznat, nenašla vhodný okamžik. To Karel si hned ten první nenechá ujít a vpálí Mázlovi pravdu do očí. Poslechne Alena rady svérázné matky Jarmily: zapírat, zapírat a zapírat? Nebo půjde s pravdou ven?

 

 

 

Jisté je jedno, situace mezi muži od té chvíle bude vyhrocenější než kdy dřív. Když se pak oba potkají na operačním sále, neustojí Čestmír Rytířovy narážky a vrhne se na něj. Porvou se tak, až poteče krev!

 

126

GALERIE: Hádky v Ordinaci a Ulici

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Martynčák si na Zdeně vymůže sex - 1

Hodnocení:

 

Šok pro Marka

I když si nejdřív nemohli přijít na jméno, v posledních týdnech se Bibi s Markem hodně sblížili a sympatická brunetka tak trochu doufá, že to pro ni konečně bude ten pravý. Už brzy se ale dozví Markovo velké tajemství. Tajemství o manželce, která zemřela v Donbasu. Ale co když Inna mrtvá není? Co když se brzy zjeví v Kamenici, přímo tváří v tvář Markovi? Co by to znamenalo pro něj a také pro Bibi?

 

Inna skutečně žije, tvář jí propůjčila Zuzana Stavná, kterou si můžete pamatovat jako Zoru z Ulice.


 

Peklo Zdeny Suché

Zdena si prochází nejhorším obdobím v životě. Zamilovala se do slovenského hokejisty Martynčáka, původní idylka se ale rychle rozplynula a Zdena zjistila, že urostlý chlap nejde pro ránu daleko. Sama už se několikrát stala obětí fyzického násilí, jednou ji hokejista dokonce znásilnil! To je ale nic proti tomu, co ji čeká v příštích týdnech.

 

Martynčákovi totiž úplně rupnou nervy a nebohou Zdenu zmlátí a zkope. Potom ji spoutá a zalepí ústa. Celá situace se natolik vyhrotí, že nakonec padne výstřel!

 

Ordinaci v růžové zahradě 2 můžete sledovat každé úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově!

 

ULICE

Další hádky Bédy a Anči

Bedřich Aničce v uplynulém roce hodně ublížil, aniž by vlastně chtěl. Pořídil si dítě s jinou ženou, pro Anču to byla o to větší rána, že sama děti mít nemohla. Ti dva se pokoušeli spolu žít, Anička ale psychický nápor nevydržela a odnesla to duševní chorobou. Nakonec se odstěhovala a vypadá to, že se blýská na lepší časy.

 

 

 

Jenže s Bedřichem si už v úterý znovu vjedou do vlasů. Slíbili Frantovi, že mu pomůžou s hlídáním malého Chrise, v Anče to ale od chvíle, kdy se dozvěděla, že Bedřich zůstal na noc u Jindry, vře. A při první příležitosti mu to vpálí. Vadí jí, že ona kvůli Chrisovi musí rušit program, ale Bedřich si podle ní jen užívá. Jenže ten si to nenechá líbit.

 

Evžen se pustí do Roberta

Evžen už si delší dobu všímá toho, že Robert není takový svatoušek, na jakého si hraje. Adrianu podle něj využívá, jak jen může. Bydlí u ní v garsonce, půjčuje si peníze a nechává si dávat drahé dárky.

 

Starostlivý otec se rozhodne, že dceři své obavy sdělí, a když se Adriana tento týden vrátí z Madagaskaru, pokusí se jí vysvětlit, jaký Robert ve skutečnosti je. Zaseje v Adrianě semínko pochybností, nebo přes růžové brýle neuvidí nic než dokonalého muže? Poslechne Evžena, nebo se nechá unést Robertovými řečmi rovnou do postele?

 

 

Prozrazené tajemství u Marečkových

Luboš Mareček se dostal do pořádného průšvihu. Nevědomky se zapletl se zlodějíčky, kteří ho teď vydírají. Luboš se tak nepřímo podílel na vykradení penzionu i pekařství a odnáší to zdravím. Aby ulevil svědomí, všechno přiznal své ženě Věrce. Jenže tím ještě přilil olej do ohně.

 

Věrka se cítí zostuzena a místo toho, aby se snažila Lubošovi pomoct, úplně se od něj odstřihne. Manžel se bude všemožně snažit, aby si to u ženy vyžehlil, ale jeho snahy vyjdou na prázdno.

 

Do sporu mezi rodiči se nakonec zapojí i Mára, který vidí, jak se táta snaží. Během hádky s mámou ale prozradí tajemství z minulosti, které mělo raději zůstat zapomenuto. To Věrku srazí na kolena a vztahy v rodině to hodně pošramotí. Lubošovi se ale už brzy částečně uleví, ve vyšetřování loupeží totiž dojde k zásadnímu průlomu.

 

Ulici sledujte každý všední den od 18:25 na Nově!  

 

ČTĚTE TAKÉ:
VIDEO: Týden překvapivých odhalení i velkých zvratů: Co se bude dít v Ulici?

ORDINACE TENTO TÝDEN: Bibi jako rukojmí, nevěra, Mikuláš, rvačka, vyhazov a Markova odhalená minulost!

Luboš Mareček z Ulice a jeho kolotoč dluhů! Máte to dost podobně? Jak z něho ven?
TEST: Zažíváte DOMÁCÍ TEROR jako Zdena z Ordinace?

mom TN.cz
Reklama