Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 20. 2. 2017
výhodné koupě

DRAŽBY: Auta za babku! Koupíte i kola, piano, lyže či trofejní paroží

Dražená auta a zabavené věci
Zdroj: vasmajetek.cz

Potřebujete levně pořídit osobní auto, dodávku nebo dokonce džíp? Brzy půjdou do veřejné dražby. A s nimi mnoho dalších "drobností" od pianina, přes trofejní paroží, rybí hlavy, horské kolo, lyže či třeba luxusní kuchyňskou linku...

Dražby jsou příležitostí, kdy je možné získat výhodně zboží z druhé ruky. Záleží na štěstí, rozvaze i šikovnosti. Věci se do dražeb dostávají nejrůznějšími způsoby. Zpravidla sice jde o věci, které zabavili exekutoři dlužníkům a pokouší se jejich prodejem uhradit dluhy, ale nemusí tomu tak být vždy.

 

 

Portál vasmajetek.cz shromažďuje věci movité i nemovité nejen od dlužníků v exekucích a insolvencích, ale také majetek státu, obcí, krajů nebo nejrůznějších úřadů. Ve veřejných dražbách pak můžete velmi výhodně získat klidně auto (kupní ceny již od 2000 korun!), dům až po bizarnosti jako je trofejní paroží desateráka, které je zrovna aktuálně v nabídce.

 

120

GALERIE: Dražba aut a dalších věcí z exekucí, insolvencí a majetku státu

Zdroj: vasmajetek.cz

Dražená auta a zabavené věci - 20

28.2.2017 Dražba – Kuchyňská linka 1,5 BM bez PD. Vyvolávací cena 2.767 Kč.

Hodnocení:

 

Přehled všech nabízených věcí najdete na portálu vasmajetek.cz. My jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější i nejbizarnější nabídky (například trofejní hlavy ryb). Kromě nich se ale můžete stát majiteli řady dalšího zboží.

 

 

Portál nabízí například plato stříbrných prstenů za vyvolávací cenu 27 700 korun. K mání jsou třeba i nepromokavé bundy a kalhoty, automatické pračky, mikrovlnky, sedací soupravy, fotoaparáty, profesionální kávovary, počítače, tablety, tiskárny nebo nejrůznější nářadí, ale i pozemky či domy.

tn.cz / gar