Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.6. 2017 21:10
věci z exekuce

DRAŽBY: Kupte auto za pár tisíc! Nebo levně vybavte svůj dům

Zdroj: TV Nova

Sháníte levně osobní auto, dodávku nebo dokonce cisternu? To vše a mnoho dalších věcí od hodinek, přes nářadí a nože, až po zlaté cihličky se dá za babku vydražit na veřejných dražbách. Záleží jen na štěstí, rozvaze a šikovnosti a zajímavé kousky můžou být vaše.

Dražby představují ideální příležitost, jak si levně pořídit věci, na které bychom museli dlouhou dobu šetřit. Člověku stačí trochu štěstí, rozvahy a šikovnosti a může levně vybavit celý byt, pořídit si auto nebo přijít k zajímavým sběratelským kouskům.

 

Věci se do dražeb dostávají různými způsoby, nemusí se vždy nutně jednat o exekučně zabavené věci, jejichž prodejem chtějí exekutoři upokojit věřitele, mnohdy je ve dražbách majetek státu, obcí, krajů nebo různých úřadů.

 

Portál okdrazby.cz koncentruje nabídky movitého i nemovitého majetku, vybrat si může téměř každý, v nabídce jsou osobní auta začínající na 10 tisících, lze ale nalézt i dražší a luxusnější kusy, dodávky kolem 20 tisíc nebo tahač za 50 tisíc.

 

115

GALERIE: Dražba vozů

Zdroj: okdrazby.cz

VW Passat Variant 1.9 TDI - Nejnižší podání 12 000 kč

Hodnocení:

 

Pokud sníte o vlastním bydlení, na portálu okdrazby.cz je celá řada bytů i domů, draží se ale také pozemky, zahrady nebo třeba garáže napříč celou republikou.

 

Výhodou je elektronická dražba, díky čemuž stačí člověku jen hlídat si čas a nemusí kvůli tomu procestovat celou republiku. Je ale nutné se k dražbě přihlásit nejméně jednu hodinu před začátkem, aby mohl dražebník dražitele schválit a zároveň potvrdit přijetí dražební jistoty.

 

 

Je také vhodné nastudovat fungování systému před samotnou dražbou, aby nedošlo k nedorozumění při přihazování. Zejména by si lidé měli dávat pozor na výši příhozu. Také není úplně ideální přihazovat až v posledních sekundách před uplynutím dražby. Uživatelé totiž riskují, že přenos příhozu díky pomalejšímu přenosu dat bude proveden až po ukončení dražby.

 

112

GALERIE: Dražba věcí

Zdroj: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových

Skůtrová tříkolka - Minimální kupní cena 1000 kč

Hodnocení:

 

Velmi zajímavé kousky lze také najít na portálu Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových.
 

klma TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

16.6. | 19:57 pisek1977
7
Zastavte uz konecne ten dobytek zlodejskej. Jak tohle muze stat podporovat ? ...
16.6. | 19:35 pichav
-3
☝ KDO KUPUJE KRADENE VECI JE SPOLUPACHATELEM ZLODEJE !!!! A VECI MU BUDOU ...
17.6. | 07:44 x x
1
Náhlasit nevhodný komentář
takový nepotrebný věci? to snad nemysli vázně to je akorát tak vyhodit na skládku, jen magor za to bude platit
16.6. | 20:39 josefvyskoc
1
Náhlasit nevhodný komentář
na tu paradni rikšu - klon "dvoukoláku" a skůtru "prasete" CŽ bych posadil soudruha sobotku a nasmeroval ho do Brusele "rýžovat zlato" v podobe pohádkove renty 750.000,- tisic mesicne vč. "náhrad" za nicnedelaní a zahalcivy zivot bruselskeho zlatokopa...
16.6. | 19:57 pisek1977
7
Náhlasit nevhodný komentář
Zastavte uz konecne ten dobytek zlodejskej. Jak tohle muze stat podporovat ? Pamatujte na to u voleb !!!!!!!
16.6. | 19:43 remark
6
Náhlasit nevhodný komentář
Prodejce železného šrotu Lukáš Jicha pohrobek debila exekutora Vrány.Nepodporovat tuto zlodejnu...
16.6. | 19:35 pichav
-3
Náhlasit nevhodný komentář
☝ KDO KUPUJE KRADENE VECI JE SPOLUPACHATELEM ZLODEJE !!!! A VECI MU BUDOU ZABAVENY !!! TAK HURA OVCE !!!! HONEM NA NAKUPY !!!! AT SE MAME CIM BAVIT !!!! JAK VAM ZAS SEBEROU !!!! TY NAKRADENE VECI KOUPENE OD ZLODEJU !!!!!!!! NEJVETSI CHUDACI JSOU TY VECI !!!! TAKHLE SI ZIVOT NEPREDSTAVOVALY !!!! ☝
16.6. | 18:34 Petr Kelenda
6
Náhlasit nevhodný komentář
Železný šrot!
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme