Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 10. 2017
případ řeší policie

Driftovali, až vymazali bílé čáry na zemi! Vandaly natočily kamery

Zdroj: TV Nova

Hlučné noční řádění příznivců tuningu na parkovišti u brněnského ústředního hřbitova prověřuje policie. Skupina lidí se tam bavila jízdou aut ve smyku. Od kvílejících pneumatik se valil dým a kousky řidičů si natáčeli jejich kamarádi. Noční zábavu však zachytily i bezpečnostní kamery.

Kvílení pneumatik, dým a pach spálené gumy. Tak to v noci vypadalo na záchytném parkovišti poblíž brněnského ústředního hřbitova. Dala si tam sraz početná skupina vyznavačů tuningu a driftování. Zatímco řidiči se střídali v jízdě, další desítky lidí je pozorovaly a natáčely si videa.

 

Auta přitom téměř vymazala bílé čáry na parkovišti. Škoda zřejmě přesáhne pět tisíc. Někteří příznivci tuningu navíc v autech používali výstražná modrá světla a porušovali dopravní předpisy.

 

 

Hlučnou noční zábavu natočily kamery strážníků, kteří tam později zasahovali. Díky detailním záběrům přitom získali informace o registračních značkách a tvářích řidičů. Případ si poté převzali státní policisté.

Ondřej Požár/ lud TN.cz

Diskuze

5.10. | 21:23 overal
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Rád bych četl kolik taxikářů bylo za porušování dopravních předpisů bezdůvodně pomalou jízdou pokutováno, ale skutek utek! To buzerovat za nedodržení nesmyslných omezených rychlostí, které nikomu nevadí, to jim kasírování jde, ale skutečná pomoc před omezování taxikářskou mafií to nezvládnou!
5.10. | 21:14 overal
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tady se zase někdo zviditelňuje děláním z komára velblouda! Nikoho z mrtvých určitě nerušili.Policisté by si takových lidí, kteří se vyblbnou na prázdném parkovišti a neohrožují svými kousky ostatní řidiče, vážit! To zatočit se zlodějskými taxikáři porušujícími předpisy na to jsou policisté krátcí!
5.10. | 19:01 novus
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Se divim ze je nezacalovali pronasledovat cajti driftem!! Nebo pronasleduji jen ty, ktere muzou sebrat i nenapadne,,bez riskantnich honicek?