Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.2. 2017 16:07
výměna manželek

Drsná hádka u osmi očí: Jsi matka úplně na prd! Styď se a prober se

Zdroj: TV Nova

Už dnes večer můžete sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jak si poradí zkušená matka Helena v rodině s pro ni nepochopitelným hospodařením a machistickým manželem k tomu. A zda se dokáže mladá maminka Johana postarat o rodinu se čtyřmi dětmi a manželem za zády.

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Ústí nad Labem, kterou tvoří Helena (31), Štěpán (30), dcera Sabina (8), syn Daniel (8) a dvojčátka Ela a Mia (14 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Johanou (23), Pepou (30) a dcerou Eliškou (4), kteří žijí v Kosmonosech.

 

Obě vyměněné manželky budou jen velmi těžko zvládat deset dní v náhradní rodině. V Kosmonosech bude Helena bojovat s naprostým nedostatkem peněz a v Ústí nad Labem bude Štěpán řešit obrovský problém s Johanou.

 

110

GALERIE: Výměna manželek: Drsná hádka během osmi očí

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Drsná hádka během osmi očí - 1

Hodnocení:

 

 

Ta totiž naprosto nezvládá chod domácnosti a starost o děti. Je tedy pochopitelné, že se vše vyhrotí během osmi očí. Helena vyčte Johaně, že se nestará o svoji dceru Elišku, podle jejích slov špatně mluví, nikdo si s ní nehraje a nevěnuje jí péči.

 

Tím ale hádka rozhodně končit nebude. A Helena bude mít co dělat, aby nepřeskočila stůl a udržela nervy na uzdě. Jak osm očí dopadne? To uvidíte už dnes ve 20:20 na Nově!

mom TN.cz

Diskuze

15.2. | 16:44 andyondrej
1
Náhlasit nevhodný komentář
Ježíš, pomocná škola HADR! To je úroveň! To už není ani směšné, ale smutné!
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme