Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 5. 2017
vjedou si do vlasů

Drsná rvačka v Ordinaci: Jedna z postav nedopadne dobře! VIDEO

Zdroj: TV Nova

V Ordinaci v růžové zahradě 2 to v posledních dílech hodně vře. Zvláště mezi Šárkou a její nevlastní matkou Ilonou. Už dnes večer se ty dvě porvou.

Ty dvě se prostě nesnesou. Šárka vyčítá Iloně smrt svého otce, macecha zase utápí žal v alkoholu. A aby toho nebylo málo, obě jsou zamilované do Petra Hanáka. Jenže Šárka se ho nehodlá jen tak vzdát.

 

Bláznivá dívka škodí na všech frontách. Nejenže se snaží vrazit klín mezi Petra a jeho manželku Andreu, ale na kolena se snaží dostat i Ilonu. A daří se jí to. Andrea manžela podezírá z nevěry a donutí ho přerušit s Ilonou všechny styky. Iloně pak Šárka podstrčí flašku alkoholu, které ona nedokáže odolat.

 

Na alkoholičku toho ale bude dost a psychický tlak neustojí. Když se potom potká ve svém bytě s Šárkou, která se tam vloupala, aby jí mohla ještě víc uškodit, dojde k rvačce. Jak šarvátka dopadne? Dokáže se Ilona odrazit ode dna, či si sáhne na život? Nebo to bude Šárka, která na všechno nakonec šeredně doplatí?

 

 

To se dozvíte už tento týden v Ordinaci v růžové zahradě 2. Dívejte se v úterý a ve čtvrtek ve 20:20 na Nově! Předchozí díly najdete na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz