Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 27. 4. 2017
Robinsonův ostrov

Drsná zpověď Niky po vypadnutí: Byla kostra potažená kůží! FOTO

Nikola Donéová po návratu z Robinsonova ostrova
Zdroj: facebook.com
Takhle Nika vypadala po vypadnutí ze soutěže

Reality show Robinsonův ostrov pomalu míří do finále. Ve včerejším díle bylo z Ostrova vyloučeno zatím nejvíc soutěžících. V soutěži definitivně skončil Radovan, Petra, Terka a Niky. A právě poslední jmenovaná se otevřeně rozpovídala o tom, jakým peklem si prošla.

Ještě v pondělním díle bojovalo o 2 a půl milionu korun celkem osm soutěžících, po včerejšku zůstali čtyři nejsilnější - David, Marek, Martin a navrátilec z Ostrova vyloučení Jakub.

 

Radovan, Petra a Terka nestačili na Jakubu v soutěži, ve které balancovali s hliněným hrncem na prkně. Nika si jako jediná nedokázala poradit se zapeklitým hlavolamem. Na svůj pobyt na Ostrově zavzpomínala krátkovlasá kráska na sociálních sítích.

 

Za 42 dní v soutěži zhubla neskutečných 13 kilo. Domů se tak vracela spíš jako kostra potažená kůží. Hlad byl podle ní ze všeho nejhorší. "Prošla jsem celou jungli, skrz na skrz, byla jsem ochotná z hladu sníst už cokoli. Když jsem seděla sama na pláži a promítala o životě, přiletěl ptáček. Jen tak tam stál a já jsem si představila, jak ho zabiji a opeču na ohni," přiznala. 

 

 

Nedostatek stravy se šeredně podepsal i na jejím zdravotním stavu. "Skončila jsem v nemocnici, kolabovaly mi játra, měla jsem autoimunitní poruchu střev, písečná blecha mi nakladla vajíčka pod kůži v podpažní jamce, měla jsem proleženiny. Byla jsem připojená na kapačkách na iontech kvůli srdci, na glukóze atd. Byla jsem tam dva týdny," svěřila se.

 

Už dnes večer můžete sledovat rozhovor s největší rivalkou Niky Petrou! Jak silikonové krásce změnil pobyt na Ostrově život? Ptejte se už nyní ZDE.

 

 

Kdo se stane vítězem a získá titul prvního Robinsona a k tomu 2,5 milionu korun? Dívejte se každé pondělí a čtvrtek na Nově! Předchozí díly najdete na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JEDOVATÁ SLINA ROBINSONKY. Co vzkázala Petra sokyni hned po vyřazení? Nice po jejích slovech ztuhne úsměv

DRASTICKÉ FOTO: Robinsonka Nika ukázala po vypadnutí z Ostrova nahé tělo kost a kůže! Strašný pohled

Robinsonka Petra prožívá kvůli vážné nemoci velkou bolest! Její vzkaz dojal tisíce lidí

Jak přežít na pustém ostrově? Soutěžící z Robinsonova ostrova to nemají jednoduché

mom TN.cz
Reklama