Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.4. 2017 21:41
galerie reality show

Drsné nařčení Jany po Výměně: Imrich mě sexuálně obtěžoval!

Výměna manželek: „Je to chlap k hov**“!
Zdroj: TV Nova

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek, ve kterém měla temperamentní Jana v romské rodině obrovský problém se svérázným manželem Imrichem. Co šokujícího prohlásila po natáčení? A změnila jí reality show život?

Ve středeční premiérové Výměně manželek jste mohli vidět rodinu z Jablonce nad Nisou, kterou tvoří Silvia (32), Imrich (35) a dcery Amarila (12) a Gloria (7). Na druhé straně jste se mohli seznámit s Janou (32), Karlem (43) a syny Matějem (11) a Jindrou (8), kteří žijí v Jirkově.

 

Obě rodiny do Výměny manželek přihlásily dámské polovičky. Silvia očekávala, že se manžel trochu osamostatní a zažije něco nového. To Jana si chtěla oproti tomu odpočinout od svých tří chlapů. Ještě ale netušila, co ji čeká v náhradní rodině.

 

117

GALERIE: Výměna manželek: „Je to chlap k hov**“!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: „Je to chlap k hov**“! - 17

Hodnocení:

 

Lenost náhradního manžela ji doslova doháněla k šílenství. Imrich totiž polovinu dne prospí a když po něm Jana něco chtěla, byl oheň na střeše. Je to chlap k hov**, prohlásila dokonce.

 

 

A ani nyní - tři týdny po natáčení - se její názor na Imricha nezměnil. Je stále přesvědčená, že náhradní manžel si neváží své ženy a práci odmítá. "On je člověk, který si pořád pojede to svoje. Ze Silvie si udělá služku - on se nezmění," řekla.

 

V kontaktu s rodinou prý není a ani nechce být. Při natáčení si prý prožila peklo. Manžel byl líný, nepracoval a jen se válel na pohovce. "Tím, že tam byl člověk svým způsobem sám, tak se to hrozně vleklo," prohlásila.

 

 

To ale nebylo největší úskalí, které si prý při natáčení prožila. "Měl na mě sexuální návrhy, to bylo opravdu nepříjemné," svěřila se. "Zeptal se mě, jestli jsem měla někdy v posteli cikána, tak jsem mu na to odpověděla, že ne. Tak se mě zeptal, jestli bych chtěla. Když jsem řekla, že ne, tak mi řekl, že nevím, o co přicházím," vysvětlila celý incident blíže.

 

Všechno špatné se ale nyní snaží z hlavy vytěsnit. Na Imrichovi dokonce našla i světlé stránky. "Byly tam takové momenty, kdy mě dokázal překvapit. Když jsme byli u jeho maminy a hrál na kytaru - ten den byl velmi příjemný," sdělila.

 

Připomeňte si, jak se Jana ve Výměně ostře pustila do Imricha:

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Šest naprostých tabu v sexu

Jste nespokojená v posteli? Víme, co vám doopravdy chybí

ŽIVOTY PO VÝMĚNĚ: Danka s Bárou se vzájemně kontaktovaly! Nebudete věřit, na čem se domluvily

lud TN.cz