Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.8. 2017 19:27
"výchova" Češky

"Zlom mu pár kostí," nabádá otec dceru! Video šokuje internet

Zdroj: facebook

Česko šokovalo video, které se začalo v pátek dopoledne šířit rychlostí blesku. Je na něm malá holčička, která mlátí baseballovou pálkou do polštáře. Ten má představovat "cikána nebo muslima".

"Jdu bít polštář," říká na videu dívka. "A budeš si představovat, že je to cikán nebo muslim?" ptá se mužský hlas dívenky. "Jo", odpovídá muži a vší silou mlátí do polštáře baseballovou pálkou. "Počkej, jenom mu zlom pár kostí, nezabij ho," říká dívce.

 

Holčička na videu tvrdí, že je polštář "cikán". Muž se jí ptá, "co jsou cikáni a ona odpoví: "Zlí". Taková odpověď mu ale nestačila a nabádá holčičku k další reakci. "Jsou to zmr*di," dodává dítě.

 

 

Šokující video končí smíchem muže, který je podle informací TN.cz otcem holčičky. Autor videa má na svém facebookovém profilu obrázky podporující nacismus a stěžuje si, že mu kvůli nim často blokuji jeho profil. Podle informací TN.cz se lidé chystají předat video policii a na podivný způsob výchovy upozorní také sociálku.

 

Webu Aktuálně.cz se muže podařilo kontaktovat. Jeho vysvětlení, proč video natočil, si můžete přečíst zde.

 

Video už řeší policie. Více čtěte ZDE

 

Video se objevilo na facebookovém profilu člověka, který si říká Olloph Samorost. Ten ale autorem videa není. Údajně mu ho někdo poslal. "Výchova dívek v (slušno)čechách aneb zbij ten cikánskej polštář bejzbolkou. Mě se teda chce blít a takovýho fotra bych poslal rovnou na kastraci. Lobotomii už má evidentně za sebou," napsal k příspěvku.

 

Psycholog se vyjádřil k děsivému videu: "Výchova dítěte k násilí je špatná," tvrdí. Více čtěte ZDE

 

Kdo video na točil? Kde se vše odehrálo? Znáte okolnosti případu? Ozvěte se nám na zpravy@nova.cz nebo volejte na 606090909.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DŮKAZ nenávisti Čechů k muslimům: Žena brutálně napadla cizinku v šátku na pražském koupališti!

VIDEO: Muž odmítal uvolnit své místo v letadle. Neuvěříte, jak brutálně posádka zareagovala

has TN.cz