Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.5. 2015 16:28
kdo je v právu?

VIDEO: Studentka provokovala učitele, ten ji začal mlátit

Zdroj: YouTube.com

Po sociálních sítích v posledních dnech koluje video, na kterém je zachycena rvačka učitele a studentky přímo v hodině. Studentka učitele nejprve hrubě uráží, potom dojde i k fyzické konfrontaci.

Událost se stala na neznámé americké veřejné škole, kde třída dostala na hodinu suplujícího učitele. Kvůli čemu hádka vznikla není z videa zřejmé, celý záznam začíná až v momentě, kdy se dívka a starší učitel hádají.

 

"Jak se jmenuješ? Jsi zbabělá," říká učitel dívce na začátku videozáznamu. Ta mu zřejmě nechce říci své jméno a neustále opakuje sprosté nadávky: "Jdi do pr***e, drž k***a hubu." Zoufalý učitel pak přistoupí k tomu, že na dívku lehce cákne vodu z umyvadla, čímž celý konflikt vyeskaluje.

 

 

Učitel poodejde, dívka se za ním pustí a rozhodne se rozházet papíry z jeho stolu. To už si ale kantor nenechá líbit, popadne dívku za vlasy a začne nefalšovaná bitka, kterou musí rozdělit až jeden z chlapců ze třídy, který dívku odtáhne pryč.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Studentka v knihovně poprvé bez cenzury: Roztahování prsty a piercing v bradavkách

GALERIE: Uťáplá studentka z Harryho Pottera ukázala výstavní prsa!!

TN.cz

Diskuze

8.5. | 04:57 František Zemek
0
Náhlasit nevhodný komentář
fakju, sťupid, co se diví, takovů bych jí ju strůhl, až by sa pos.ala V celku dobrý kravál v té třídě ........... spratci
7.5. | 14:18 lela 321
5
Náhlasit nevhodný komentář
jsem pro zavedení tělesných trestů ve školách a to před třídou! to pomůže určitě víc, než nějaký školní psycholog, nebo kde potom ty nevychovance posílají. vychovaný žák by se bát nemusel, ale ti grázli ano a byl by klid.
6.5. | 20:19 lada48
44
Náhlasit nevhodný komentář
Plně schvaluju kantorovu reakci.Přes držku nezasloužila jen ta "studentka",ale i její rodiče.A podle čeho tak usuzuju?Nikdy bych si nedovolil takhle provokovat, protože důsledky doma by pro mě byly hodně bolestivé.Čili jinak řečeno,moji rodiče dbali na mou řádnou výchovu a spolupracovali ...
6.5. | 17:41 kimy69
7
Náhlasit nevhodný komentář
Dragouni :o))))))))))))))