Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.3. 2018 17:57
prokletí Suchdolu nad Odrou

Druhá vražda v jedné vsi během dvou týdnů. Ženu (24) našli mrtvou

Zdroj: TV Nova

Vraždou čtyřiadvacetileté ženy se od pondělního rána zabývají policisté v Suchdolu nad Odrou na Novojičínsku. Podle prvních informací měl ženu ze žárlivosti usmrtit její bývalý partner, který se následně neúspěšně pokusil o sebevraždu. Jedná se již o druhou násilnou smrt v této vesnici během dvou týdnů.

Policie potvrdila, že prošetřuje události násilného charakteru. "Policejní specialisté ohledali místo činu, zajistili stopy. Kriminalisté shromažďují veškeré informace, které by mohly být v návaznosti s událostí. Vyšetřování je na svém začátku, avšak můžeme říct, že v souvislosti s událostí byla jedna osoba omezena na svobodě," potvrdila policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

 

Zadrženým by podle zdrojů TV Nova měl být právě bývalý osmatřicetiletý partner zavražděné. Ten se po vraždě měl pokusit o sebevraždu. U nedaleké železnice chtěl skočit pod vlak. Zřejmě ho tížilo svědomí. Pokus však přežil a policie ho zadržela.

 

 

 

Jen několik set metrů od domu, kde byla mladá žena zavražděna, došlo v minulém týdnu k další vraždě. V tamní ubytovně mladá dívka ubodala staršího muže. Poté se sama přiznala na policii a skončila ve vazbě. Psali jsme ZDE. Teprve osmnáctileté ženě hrozí až 18 let vězení.

kik TN.cz
Reklama