Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 3. 2018
GALERIE A VIDEO vybere si každý

Dubaj láká na úžasný akvapark. Má velmi neobvyklé atrakce!

Aquapark Wild Wadi - 3
Zdroj: Profimedia

Osmdesát kilometrů v hodině – takovou rychlost nabere člověk v okamžiku, kdy se spustí z věže dubajské vodní atrakce Jumeirah Sceirah. Ta je součástí akvaparku v Dubaji, který láká turisty z celého světa.

Známý akvapark s názvem Wild Wadi leží ve čtvrti Jumeirah mezi slavnými hotely Burj al Arab a Jumeirah Beach Hotel. Venkovní vodní svět od roku 1999 láká na úžasné atrakce v krásném prostředí.

 

19

GALERIE: Aquapark Wild Wadi

Zdroj: Profimedia

Aquapark Wild Wadi - 1

Hodnocení:

 

Jedná se o rozsáhlý venkovní aquapark s vyhřívanou nebo chlazenou vodou v bazénech. Návštěvníkům nabízí například několik tobogánů a simulátorů surfu. Zajímavostí je i 18 metrů dlouhý vodopád, který se spouští každých deset minut. Vodní park má také dva obchody se suvenýry, tři restaurace a dva stánky s občerstvením.

 

 

 

Nabídka zábavy je opravdu široká – vybere si každý. Některé atrakce jsou však pro ty odváženější. Na tobogánu Tantrum Alley čelí návštěvníci třem tornádům, která mají i oko bouře. Sjíždí ho na obří pneumatice hned ve čtyřech lidech najednou. Na Jumeirah Sceirah letí turisté neuvěřitelnou rychlostí dolů po 120 metrů dlouhých tandemových skluzavkách.

 

 

Park je vhodný i pro rodiny s dětmi. Ti nejmenší mohou sjet poklidnou řeku s názvem Juha’s Journey a vyzkoušet více než stovku atrakcí, které jsou pro děti. Nechybí mezi nimi barvené skluzavky, vodní pistole, vodní děla či fontánky. K dispozici jsou polévací kyblíky určené speciálně rodinám s dětmi.

ham TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama