Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.3. 2018 13:31
GALERIE A VIDEO Úžasná podívaná

Dubaj ovládla výstava luxusních jachet a 3D umění v ulicích!

Zdroj: Enex

Moderní metropole Dubaj nenabízí jen nádherné pláže a luxusní hotely. Návštěvníci se mohou také těšit na velké kulturní vyžití. Na přelomu února a března turisty nalákala i výstava lodí a umění, která se v Dubaji konala už po poněkolikáté.

Výrobci luxusních lodí v Dubaji se každým rokem snaží přijít s výjimečnou nabídkou jachet a dalších luxusních plavidel. Návštěvníci z celého světa mohli očekávanou Dubai International Boat show navštívit do 3. března.

 

Přehlídku lodí navštívily i významné osobnosti. Dorazil i Muhammad bin Rašíd Al Maktúm - premiér a viceprezident Spojených arabských emirátů a emír Dubaje. Sám je majitelem luxusní super jachty, která je dlouhá 162 metrů.

 

110

GALERIE: Dubai International Boat Show

Zdroj: facebook, Dubai International Boat Show

Dubai International Boat Show - 1

Hodnocení:

 

V Dubaji zároveň probíhala výstava 3D umění. "Přehlídka představí jedinečnou kreativitu Dubaje," popsali organizátoři. Výstava, která skončila ve čtvrtek, předváděla umění v ulicích metropole. Měla především za cíl podpořit mladé umělce z Dubaje a představit je veřejnosti.

 

 

Návštěvníci ale mohli vidět i práci zahraničích umělců. Svůj talent přijeli ukázat například talenti z Ruska a Itálie. I uměleckou výstavu navštívili místní politici a další významné osobnosti.


111

GALERIE: DUBAI CANVAS 2018

Zdroj: dubaicanvas.ae

DUBAI CANVAS 2018 - 1

Hodnocení:


 

ham TN.cz
Reklama