Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.3. 2018 12:37
oblíbená událost

Dubaj žije festivalem jídla! Pokrmy lákají turisty z celého světa

Dubai Food Festival
Zdroj: facebook

V Dubaji probíhá 5. ročník Dubajského festivalu jídla (Dubai Food Festival). Oblíbená událost nabízí to nejlepší z dubajské gastronomie. Návštěvníky také upozorňuje na širokou nabídku gastronomických zážitků ve městě - od špičkových podniků až po nenápadné jídelny mimo hlavní turistické trasy.

Dubaj je oblíbenou turistickou destinací, kterou každý rok navštíví tisíce Čechů. Dubajský festival jídla je jednou z oblíbených atrakcí, kterou si nejen milovníci jídla nenechávají ujít. I když je od 22. února v plném proudu, na návštěvu máte ještě hodně času. Probíhá až do 10. března 2018.

 

Chuťovým buňkám návštěvníků nabídne festival program nabitý kulinářskými akcemi a kulturními aktivitami. Součástí je i velmi oblíbená Plážová kantýna (Beach Canteen), která se koná poblíž nejluxusnějšího hotelu na světě Burj Al Arab.

 

K vrcholům letošního ročníku patří akce jako Dubajský týden restaurací s výběrem luxusních menu za mimořádně nízké ceny. Nejlepší podniky v něm podávají tříchodové menu za zvýhodněnou cenu 199 dirhamů, v přepočtu 1100 korun, což je pouze zlomek běžné ceny.

 

 

Na své si přijdou nejen milovníci masa, ale také vegetariáni. Všichni návštěvníci také mohou soutěžit s desítkami nejrůznějších restaurací a dalších partnerů akce o zajímavé ceny.

116

GALERIE: Dubai Food Festival

Zdroj: facebook, Dubai Food Festival

Dubai Food Festival - 1

Hodnocení:


 

ham TN.cz
Reklama