Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 5. 2017
galerie děsivá stavba

Dům popraveného sériového vraha: "Straší v něm," tvrdí svědci

Strašidelný dům
Zdroj: facebook.com, wikipedia.org

Podivné nápisy v prachu, padající předměty, samootevírající se dveře - to a mnoho dalšího se podle svědků děje v rodném domě sériového vraha a nekrofila, který byl popraven v roce 1989. Muž, který stavbu renovoval, popsal chvíle hrůzy, které prožil.

Modrý domek ve washingtonském městě Tacoma vypadá z prvního jako útulné sídlo. Ukrývá však tajemství. Casey Clopton, který v roce 2016 se svým týmem dům renovoval, dříve nevěřil v paranormální jevy. To, co v domě údajně prožil, však změnilo jeho názor.

 

Clopton dům poprvé navštívil se svou jedenáctiletou dcerou. Po chvíli v domě se holčička rozbrečela. "Řekla mi, že se cítí v domě velmi divně. Nelíbilo se jí tam," vysvětlil Clopton. O týden později se však vrátil na místo se svým týmem. Chtěli začít s rekonstrukcí.

 

 

15

GALERIE: Strašidelný dům

Zdroj: Google Street View

Strašidelný dům - 1

Hodnocení:

 

V domě se podle tvrzení stavitelů objevovaly na okně ve sklepě nápisy "pomozte mi". Cloptom si myslel, že si jeho kolegové dělají srandu a chtějí ho vyděsit, ale to byl jen začátek podivných událostí. Když přišli další den do domu, byli v šoku - všechny dveře v domě byly prý otevřené.

 

Dveře od pokojů a od skříní se podle jejich tvrzení otevíraly bez cizí pomoci i za jejich přítomnosti a to bez zjevného průvanu. Skupinu mužů velmi vyděsilo několik okamžiků, kdy těžké kusy nábytku spadly najednou na zem.

 

Clopton řekl, že v jednom z pokojů byl na zemi v prachu nápis "odejděte". "Nikde kolem ale nebyly v prachu otisky bot," tvrdí muž. K dalším podivnostem patří i to, že dělníkům opakovaně během práce přestala fungovat elektřina.

 

Muž zjistil děsivou skutečnost o domě až od sousedů. Pozval na místo kněze, který všechny pokoje posvětil. Kněz řekl Cloptonovi, že byl měl na zdi napsat verše z bible. I když se v domě muži báli, rekonstrukci se jim podařilo dokončit.

 

Podle Cloptona neměl majitel nemovitosti nejmenší tušení, že dům původně patřil rodině sériového vraha Teda Bundyho. Brutální vrah, kterému se přezdívalo "Vraždící krasavec", v domě vyrůstal se svou matkou a bratry.

 

Majitel chtěl od prvopočátku dům zrekonstruovat a prodat, což se mu i podařilo. Realitní makléř James Pitts byl z historie domu nadšený. Prodal ho v přepočtu za 8,3 milionu korun. O 250 tisíc korun více, než byla požadovaná cena.

 

Kdo byl Ted Bundy

Ted Bundy byl americký sériový vrah. Zabil řadu mladých žen napříč Spojenými státy v letech 1974 a 1978. Po více než desetiletém zapírání posléze přiznal 30 vražd, i když přesný počet obětí není dosud znám. Odhad jeho řádění je od 29 po více než 100 obětí.

 

Typické pro Bundyho bylo ženy tlouct a posléze uškrtit. Také své oběti posmrtně znásilňoval, byl nekrofil. V roce 1989 byl popraven smrtí v elektrickém křesle. Až do své smrti se rozsudek pokoušel zvrátit.

has TN.cz