Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.6. 2017 17:04
obrovská zkušenost

Dvanáctiletá holčička porodila vlastního brášku. Fotky dojaly svět

Porodila vlastního brášku
Zdroj: Facebook - Nikki Smith

Dvanáctiletá holčička Jacee si přála být u narození svého bratříčka a rodiče jí vyhověli. Pro mladou dívku to je zkušenost na celý život. Fotky obletěly svět a lidé se dohadují, jestli rodiče udělali správně.

Jacee Dellapena prosila své rodiče, jestli by mohla vidět na vlastní oči, jak přijde na svět její bráška. Rodiče dospěli k názoru, že jejich dcera už je dost velká, aby zůstala u porodu a vše tak mohla sledovat.

 

Domluvili se, že bude u matčina lůžka. „Jenže tam nebylo vidět, co se doopravdy děje. Začala jsem plakat, protože jsem se bála, že z toho místa neuvidím, jak ve skutečnosti přijde na svět,“ řekla dívka v rozhovoru NBC News, když chovala malého brášku na rukou.

 

 

Její maminka pak dodala, že porodník doktor Wolf v tu chvíli řekl: „A proč bys nemohla jít přímo sem a porodit dítě?“ Holčička chvíli váhala, ale pak si oblékla latexové rukavice a opravdu pomohla na svět svému bráškovi Caysonovi.

 

16

GALERIE: Dívka porodila vlastního bratra

Zdroj: Facebook - Nikki Smith

Dívka porodila vlastního bratra - 6

Hodnocení:

 

„Byla jsem nervózní. Bála jsem se, že to nezvládnu. Ale byl to nakonec nejkrásnější okamžik mého života,“ popsala Jacee. „Říkala jsem si, ty jo, je to jako když jsem si hrála na doktora. Ale tohle bylo skutečné. Tak úžasně skutečné,“ dodala dívka.

 

 

Otec Zack zaznamenal celý okamžik na fotografiích. Doktor Wolf celou dobu vedl Jaceeiny ruce, včetně přestřižení pupeční šňůry. Fotky zveřejnil na sociálních sítích a šťastný výraz jeho dcerky je k nezaplacení. „Když vidím ty emoce v její tváři, ženou se mi do očí slzy. Je to pro mě úžasná chvíle,“ řekla maminka.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

BIZARNÍ: Žena porodila svého bratra, umělé oplodnění neměla! Jak je to možné?

Těhotná měla břicho gigantických rozměrů! Samotnou by ji nenapadlo, co z ní „vyjde“

Zázrak zrození: 9 úžasných změn, které během těhotenství proběhnou v těle ženy

TN.cz / ych