Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.2. 2016 14:00
sex na veřejnosti

Dvojice si to rozdávala na pláži. Povzbuzoval je dav turistů! VIDEO

Zdroj: liveleak.com

Někdy je vášeň tak silná, že se neudržíme. A které místo je pro intimní chvilku romantičtější než slunná pláž? Možná takové, kde se neprohání davy turistů.

Jemný rozpálený písek, žhavé slunce, osamělá pláž. Právě tohle místo si pro sex vybral rozvášněný pár v Brazílii. A když se vrhli na věc, nevnímali okolí.

 

Zrovna když byli v nejlepším, přiřítilo se k nim auto plné turistů. Ti byli z nečekané podívané nadšení! Někteří hlasitě povzbuzovali, jiní neudrželi smích.

 

 

Sex na veřejnosti není nic neobvyklého, někdy je ale pořádně kuriózní. Před časem si například muž užíval divokého sexu na ruském kole v Las Vegas, a to právě v den, kdy se měl ženit s jinou ženou.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

HIT FACEBOOKU: Tohle je můj první anál, pochlubila se dívka fotkou

BIZARNÍ: Muž skončil po sexu v nemocnici. Neuvěříte, co mu lékaři našli mezi půlkami!

mom TN.cz

Diskuze

18.2. | 19:43 undatra
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Tak to je úžasná novina , že někdo na pláži to ... tento , že leckdo neumí použít evropský záchod a kaká mimo , to nepíšete .
18.2. | 15:17 vo253
2
Náhlasit nevhodný komentář
Ti hajzlové z TN.CZ místo "Jak to bude s EU? Začíná klíčové jednání o budoucnosti Unie!" sem dají veledůležitou drbačku na pláži. HAJZLOVÉ.
18.2. | 14:51 josefvyskoc
0
Náhlasit nevhodný komentář
brazilci to delaj uplne vsude...mnozej se vic, nez potkani, i kdyz maj spendlikovy hlavicky...ale to nevadi, mr.at se musi :)))))))))))))))))) ...