Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 22. 1. 2016
Nová hvězda

Emma Drobná prozradila, jak se jí změnil život po Superstar

Zdroj: tvnoviny.sk

Pěvecká soutěž jí úplně změnila život. V prosinci se stala novou československou Superstar. Co se od té doby stalo?

Na casting přišla zkusit štěstí a ani netušila, že se dostane tak daleko. Emma Drobná zaujala krásnou barvou hlasu a neobyčejným projevem. Vítězství obrátilo její život naruby. "Změnilo mi to život určitě k lepšímu. Začala jsem si víc věřit, co se týče zpívání, nakoplo to moji pěveckou kariéru," řekla Emma pro tvnoviny.sk.

 

Více než měsíc od konce soutěže je na roztrhání. Dává rozhovory, fotí a hlavně koncertuje. "Život teď musím více plánovat," dodala. Hudební vzor mladé zpěvačky je Amy Winehouse. A v podobném stylu bude i album, které Emma připravuje. Vyjít by mělo už letos.

 

"Lépe se mi zpívá v angličtině," vysvětluje Emma. Dva roky totiž žila v Londýně. Původně chtěla poznávat svět, Superstar jí však změnila plány. Má před sebou zajímavý rok, ve kterém ji čeká spousta práce.

 

 

To, že SuperStar otevírá novou životní etapu potvrdil i vítěz z roku 2011 Lukáš Adamec. Má dvě kapely, účinkuje v muzikálech a dělá, co ho baví. "Chtěl bych Emmě poradit, ať zůstane taková, jaká byla dříve, přeji jí, aby se obklopila dobrými lidmi a hlavně ať maká," radí Lukáš Adamec.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zpěvačka, nebo modelka? Z profesionálních fotek Emmy Drobné si sednete na zadek!

ŠOK: Co se to stalo s Pavolem Kovaličkem? Jeho novou image nepochopíte

TN.cz