Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Aktualizováno 7.6. 2017 17:07
UKÁZKA Premiérová Výměna

Emotivních Osm očí: Gay Marek neudrží slzy! Tohle ho rozpláče

Zdroj: TV Nova

Už ve středu večer se mohou diváci těšit na další premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát uvidíme, jak si poradí Marek v rodině se třemi dětmi a výbušným otcem k tomu a jestli se dokáže Jindřiška přizpůsobit životu v domácnosti dvou gayů.

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme homosexuální rodinu ze Sviadnova, kterou tvoří Marek (38), Jirka (44), dcery Patricie (14) a Natálie (13), poslední členkou domácnosti je pak babička Alena (70).

 

Na druhé straně se seznámíme s Jindřiškou (39), Michalem (39), dcerami Denisou (3,5), Vanesou (10 měsíců) a synem Kryštofem (14), kteří žijí v Bechyni. Tato rodina se do Výměny manželek přihlásila kvůli velké krizi ve vztahu. Manžel Jindřišky je totiž chorobně žárlivý.

 

 

114

GALERIE: Výměna manželek: Slzy během osmi očí, co se stalo?

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Slzy během osmi očí, co se stalo? - 2

Hodnocení:

 

Během deseti dnů navíc náhradní manžel Marek zjistí, že jak Jindřiška, tak i Michal mají uzavřeno několik naprosto nevýhodných půjček. Celá tato situace ho hodně trápí. Během "osmi očí" dokonce neudrží své emoce. Podívejte se na video v začátku článku.

 

 

Premiérovou Výměnu manželek sledujte už dnes od 20:20 na Nově! Poslední díl najdete na NovaPlus, všechny epizody můžete zhlédnout na VOYO.

TN.cz