Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.11. 2017 14:37
To je důvod!

Prostitutka střelila a okradla muže! "Byl špatný v posteli," zdůvodnila

Marissa Wallen - 4
Zdroj: facebook
Marissa měla postřelit klienta kvůli tomu, že byl špatný v sexu

Muž měl volný večer, a tak si ho rozhodl užít s prostitutkou Marissou. Její služby si předtím zaplatil už čtyřikrát, a tak vůbec nečekal to, co následovalo. Marissa muže střelila, okradla a utekla. Policii později řekla, že to udělala, protože s ním byl špatný sex.

Jednadvacetiletou Marissu Wallenovou zadržela policie na konci října, teď stanula před soudem. Čelí obžalobě mimo jiné z ublížení na zdraví, loupeže a krádeže identity. Mladá Američanka měla dvakrát střelit 36letého muže z Washingtonu, který si ji najal jako eskort.

 

Jen v říjnu si její služby zaplatil pětkrát. Při posledním setkání ale Marissa muže zranila a utekla s jeho kreditními kartami, píše portál Daily Mirror. Muže objevili policisté až po třech dnech, když nepřišel do práce a jeho zaměstnavatel nahlásil, že ho pohřešuje.

 

Muž ještě žil, ale nebyl schopen mluvit. S policisty komunikoval posunky a složitě jim sdělil, co se stalo. Ukázaly to i bezpečnostní kamery v budově, kde muž bydlel. Jiná zařízení pak Marissu natočila, jak kartami platí v obchodě nedaleko Mount Vernon.

 

14

GALERIE: Marrisa Wallen střelila a okradla klienta

Zdroj: facebook

Marissa Wallen - 1

Hodnocení:

 

Ženu díky tomu dokázali vypátrat a ihned ji zadrželi. K činu se přiznala, několikrát ale změnila výpověď. Nakonec policistům řekla, že byl špatný v sexu, a tak ho střelila. Soud ji zatím poslal do vazby, kauci stanovil na milion dolarů (asi 22 milionů korun).

 

 

Sousedé zraněného muže popsali jako milého a přátelského. "Ten večer jsem slyšel asi dvě nebo tři rány, které vycházely jakoby ze zdi. Bylo to zvláštní, protože normálně nic neslyšíme," uvedl Mark Barnum.

epa TN.cz