Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 11. 2017
Tvoje tvář má známý hlas

Kohoutová zpívala Pilarovou! Ta prozradila, jak se jí to líbilo!

Berenika Kohoutová jako Eva Pilarová
Zdroj: TN.cz
Berenika Kohoutová jako Eva Pilarová

Sobotní vystoupení Bereniky Kohoutové a Jana Ciny v soutěži Tvoje tvář má známý hlas nadchlo i samotnou Evu Pilarovou. Duet Dotýkat se hvězd v originále zpívá právě Pilarová s Karlem Gottem. Výkon Ciny a Kohoutové slavnou zpěvačku vyloženě nadchnul.

"Já jsem opravdu nadšená, fakt se mi to moc líbilo," uvedla Pilarová pro TN.cz. Podle jejích slov byla ráda, že se na vystoupení mohla podívat alespoň v televizi.

 

"Zvali mě na natáčení, ale já jsem měla program, tak jsem ráda, že jsem to viděla alespoň v televizi," dodala pěvecká legenda.

 

 

Podle Pilarové se vystoupení líbilo i všem jejím známým z branže. "Mně se to líbilo strašně a i všem známým, se kterými jsem mluvila."

 

S Janem Cinou se navíc slavná zpěvačka setkala již v minulosti. "Ten Honza Cina je opravdu šikovný. Já jsem s ním dokonce tenhle duet sama zpívala na nějakém vystoupení v Brně a musím říct, že má opravdu talent."

 

"A Berenika Kohoutová je také moc šikovná, dokonce tam vystřihla hezky v jeden moment i takový ten můj výraz, takže opravdu chválím. Oběma velmi gratuluji ke skvělým výkonům," dodala na závěr.

 

 

Slavná píseň vznikla v roce 1964 k filmovému muzikálu Kdyby tisíc klarinetů. Stejnojmenou divadelní hru napsal o šest let dříve Jiří Suchý a Ivan Vyskočil. Kromě Pilarové a Gotta v muzikálu účinkují i další pěvecké legendy jako Hana Hegerová, Waldemar Matuška, Naďa Urbánková a další.

 

Na celý díl se můžete podívat ZDE:


NEPŘEHLÉDNĚTE:

KONEC KARIÉRY? Jan Cina a Berenika Kohoutová mění profese. Budou se starat o budoucnost národa!

DOJEMNÉ! Účastníci Tvojí tváře připravili pro moderátora Ondřeje Sokola skvělé překvapení. Budete muset zatlačit slzu

 

kik TN.cz