Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 29. 11. 2017
Smutný příběh

Eva se zamilovala přes internet. Láska ji totálně zruinovala!

Zdroj: TV Markíza, Reflex

Lásku si sice nekoupíte, i tak může přijít pořádně draho. Přesvědčila se o tom i Slovenka Eva, která se přes internet zamilovala do staršího Američana. Jenže vidina šťastného života s vyvoleným ji skoro zruinovala.

Příběh Evy ze slovenských Levic připomínal romantický film. Věnovala se mu relace Reflex na TV Markíza. Před dvěma lety dostala na Valentýna email od neznámého muže. Chtěl se se starší ženou seznámit, a tak Eva poznala pilota, který se představil jako Curtis Bidgood.

 

Tajemný Američan měl všechny vlastnosti románového hrdiny. Dvojice si začala častěji psát, vyměnili si několik fotek, nechyběla něžná oslovená. Velice rychle se Curtis přiznal, že by chtěl dorazit za Evou na Slovensko. Žena byla v sedmém nebi.

 

Po dvou týdnech ale dostala zvláštní email. Pilot jí prý diplomatickou poštou z Pákistánu poslal záhadnou zásilkou. Ve zprávách to zdůvodnil tím, že do muslimské země odešel odevzdávat zkušenosti a nechtěl o peníze přijít. Zásilka měla obsahovat milion amerických dolarů.

 

Zásilka ale stále nepřicházela a Evu oslovil tajemný diplomat, který požadoval peníze. Požadoval několik tisíc eur, které údajně odeslání diplomatickou poštou stojí. Žena zaplatila několikrát, vždy bankovním převodem na určený účet.

 

 

Když už neměla peníze, chtěla se vším skončit. Curtisovy prosby ji ale obměkčily a Eva se vrhla do propasti. Vzala si několik půjček, utratila životní úspory i dědictví po matce a půjčovala si i od přátel. Dokonce zastavila svůj byt a šperky.

 

Zásilka ale nikde a milovaný Američan navíc jako by se propadl do země. Poslední email od něj přišel v květnu 2016. Po několika měsících Evě došlo, že se stala obětí podvodu a vše nahlásila na policii. Jenže pachatele v takovém případě není lehké dopadnout, když vyšetřovatelé ani neznají jeho jméno.

 

Více se dozvíte v pokračování reportáže:

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Lze najít lásku přes INTERNET?
Rande přes internet? 14 signálů, kdy to s ním raději hned skončit

epa TN.cz
Reklama