Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 2. 2018
jak to vidí robinsoni

Exkluzivně z Robinsona: Když se vypnuly kamery, došlo na bitku!

Robinsonův ostrov - Soutěžící Dominik
Zdroj: TV Nova
Dominik popsal, co se dělo, když vypnuli kamery

V pondělí večer jste mohli sledovat první díl nové řady Robinsonova ostrova. Seznámili jste se s devatenáctkou soutěžících, kteří v následujících týdnech budou bojovat o titul posledního Robinsona. Ne všechno, co se na ostrově stalo, ale v televizi uvidíte.

Nová řada Robinsonova ostrova konečně odstartovala! A s ní se vrátil také oblíbený pořad Jak to vidí Robinsoni, ve kterém samotní soutěžící odvysílaný díl hodnotí. Tentokrát si moderátor Ondřej Novotný pozval jedny z nejvýraznějších hráčů – Jardu, Martinu a Dominika.

 

Tihle tři na sebe upozornili hned v prvním díle. Martina s Dominikem se dokonce stali jakýmisi vůdci svého kmene. Už od začátku ale bylo jasné, že ne všichni se budou chtít jejich vedení podřídit.

 

S intrikami začal hned od začátku Karel. A Dominik se netajil tím, že ho moc nemusí. "Mám připravenej plán, jak je všechny porazit, a rozhodně nejsem hloupej, abych jim ho prozradil hned na začátku," tvrdil Karel na ostrově. "A proto to prozradil půlce lidem, ale OK," ohodnotil jeho proslov Dominik.

 

 

Jen u řečí ale prý nezůstalo. Dominik prozradil, co se stalo, když se vypnuly kamery. "Večer, když štáb odjel, on do mě zničehonic skočil a vystartoval na mě. Chtěl rozpoutat bitku. A když to nešlo se mnou, tak šel do Jardy. A fakt hodně," popsal Dominik.

 

Proč byla Martina hned první den hodně naštvaná? A co si trojice skutečně myslela o svých soupeřích? Nejen na to se podívejte v pořadu Jak to vidí Robinsoni! Nestihli jste včerejší díl Robinsonova ostrova v televizi? Pustit si ho můžete na NOVA Plus nebo VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Ukázka ze středečního Robinsona: Katku užírá její tajemství! Proč soupeřkám nechce říct pravdu?

Janina z Robinsonova ostrova je jako chameleon: Podívejte se na FOTO ze soukromí a pochopíte proč!

mom TN.cz