Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 20. 3. 2017
nové díly

Exkluzivní detaily z Ulice: Tony a Jirka se porvali už 9x! UKÁZKA

Zdroj: TV Nova

Dnes večer dojde v Ulici na pěsti. Účty si mezi sebou vyřídí barman Tony Benda a policista Jiří Herman. Jejich představitelé Ondřej Volejník a Jan Holík si kvůli scéně dali před celým štábem do zubů celkem devětkrát. To ale nebylo na tomto natáčení to nejhorší.

Tony má na Jirku Hermana pifku už delší dobu kvůli Digi. Štve ho, že ho u Digi odsunul na vedlejší kolej, že Digi ztrácí. Když se navíc stane svědkem Jirkovy svérázné výchovy holek, rupnou mu nervy a pustí se do něj. Jako bývalý vyhazovač má Tony páru a umí se rvát. Ovšem ani Jirka Herman není žádná sušinka. Je zvyklý rovnat do latě zločince. Když je třeba, umí rozdat přesné údery do těch nejbolestivějších míst a zpacifikovat svého protivníka.

 

A to se také stalo, a to za odborného dohledu. "Přišel pan kaskadér, který je výborný a ukázal nám, co dělat. Vzhledem k tomu, že jsme se už párkrát jako kluci poprali, jsme to docela rychle pochopili," vzpomíná na natáčení Jan Holík alias kapitán Herman s tím, že kolegu Volejníka poslal k zemi rovnou devětkrát.

 

"Bylo docela náročné udržet Volejníka na uzdě, je to velkej chlap. A kromě toho byla náročná ta zima, točili jsme půl dne venku v poměrně silných mrazech," dodal. "Kvůli ženě bych byl schopen se porvat, ale myslím, si, že je to ta nejzazší možnost, jak problém řešit. Já nejsem žádnej bitkař, nikdy jsem se moc nerval, snad jednou kvůli urážce na cti, to byl takový mušketýrský výstup," vypráví Holík.

 

16

GALERIE: Ostrá rvačka Tonyho a Hermana

Zdroj: TV Nova

Ostrá rvačka Tonyho a Hermana - 1

Hodnocení:

 

 

Ani Ondřej Volejník, který coby Tony působí drsně, rány pěstí nerozdává na potkání. "Nevím, jestli bych se popral kvůli ženě, tyhle věci řeším jinak, rvačky mi nejsou sympatické, ale těžko říct, co bych dělal, kdybych se dostal do situace, kdy bych se kvůli ženě prát měl," uvažuje Volejník, ale současně přiznává, že pro něj tahle rvačka také nebyla první v životě. "Párkrát jsem se popral, ale to byly spíš jen takové strkanice ve škole. Ostatní bitky jsem asi vytěsnil," vzpomíná.

 

Kdo v téhle bitce bude mít navrch, uvidí diváci seriálu Ulice už dnes v 18:25. Předchozí díly si můžete pustit na NOVA Plus nebo VOYO.
 

mom TN.cz