Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.3. 2016 21:14
Rozhovor se Slavíkem

Karel Gott plánuje koncert: Nevím kdy, ale určitě si zazpíváme

Zdroj: TV Nova

Karel Gott nabírá síly po úspěšném boji s rakovinou. Kvůli sérii chemoterapií se dosud vyhýbal kontaktům s veřejností. Dnes ale učinil výjimku a promluvil s reportérem TV Nova Michalem Čoudkem.

Zlatý hlas z Prahy nás dnes na Bertramce přijal ve výborné kondici. V prosluněném odpoledni přišel ve stylových slunečních brýlích a bekovce zakrývající následky chemoterapie. Jako správný profesionál se hned chopil mikrofonu, aby mohl potěšit své příznivce.

 

"Jsem rád že vás můžu po delší odmlce touto cestou pozdravit. Upřednostňuju vás, milí diváci televize Nova, kteří jste po celou dobu náročné léčby měli oprávněnou starost o moje zdraví. Já sám nevím kdy a kde si znovu společně zazpíváme, ale to nejhorší mám za sebou. A určité plány už mě hlavou probíhají. Těším se na vás a zatím vám přeji všechno nejlepší, pevné zdraví. Mějte se pěkně," zářil Gott v odpoledním slunci.

 

 

Pozitivně naladěný Mistr si chvíle užíval a dokonce svolil i k vyfocení selfie. Od nás na oplátku dostal dárek. Už nekolik desetiletí je jeho oblíbeným zpěvákem Tom Jones, se kterým se Gott i několikrát setkal. Mistr od nás dostal exkluzivní CD šuplíkových písní, které Jones v minulosti nazpíval, a o kterém jsme věděli, že ho Karel Gott ve svojí sbírce nemá. "To je dobrý. Tak to jste opravdu trefil. Jsem rád, že se vám líbí," radoval se Gott z dárku.

 

Sám Jones dokonce v minulosti vtipkoval, že se v Česku bojí koncertovat, protože u nás nemůže být úspěšný tak jako Gott. Na závěr nám ještě podepsal svou biografii a s přáním hezkého víkendu se vrátil do své vily relaxovat.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Showbyznysem otřásá obří aféra: Zneužili nejen Gotta nebo Basikovou

JE TO ZA NÍM! Karel Gott po léčbě rakoviny: Zvládl jsem to díky podpoře mé rodiny

TN.cz