Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Pro koho jsou elektrokola?

Publikováno 17. 5. 2017
nové okolnosti

Expřítel o smrti Magdy v Egyptě: "Když jsem přijel, byla naživu!"

Magdalena Zuková
Zdroj: facebook.com

Polští i egyptští vyšetřovatelé se už více než dva týdny pokoušejí objasnit smrt 27leté Magdy v egyptské Hurghadě. Dívka zemřela za velmi podivných okolností po pádu z okna v nemocnici, její expřítel přiznal, že za ní v Egyptě byl.

Smrt Polky Magdy Zukové je stále opředena tajemstvím. Vyšetřovatelé se nemohou shodnout na tom, jestli dívka byla zdrogována, nebo měla vážné psychické problémy. Magda ale byla pro svůj vážný stav hospitalizována a dokonce připoutaná na lůžko. Po několika hodinách vypadla z okna v nemocnici.

 

O tom, že nebyla psychicky v pořádku, hovoří i záznamy z nemocnice, které zachycují řádění Magdy i její zadržení lékařským personálem. Podle expřítele, který za ní dorazil po tragickém pádu, na tom byla velmi zle.

 

 

Ten se za ní vydal místo přítele Marcuse, který s Magdou na dovolenou nemohl odletět kvůli neplatnému cestovnímu pasu. "Když jsem dorazil, byla Magda ještě naživu. Byla ve vážném stavu, ale naživu," cituje jeho slova polský portál Gazeta. "Měla poškozenou pravou plíci, zaplňovala se jí krví," dodal.

 

Podle tamního lékaře se Magda při pádu vážně zranila. Měla i několik zlomenin a ztratila spoustu krve. "Několik hodin od té události v nemocnici lékař řekl, že Magda je pryč," sdělil Maciej.

 

 

To, že Magda nebyla psychicky v pořádku, se prý dozvěděl od několika lidí v Egyptě. Teď stejně jako její partner Marcus doufá, že se případ co nejdřív vysvětlí. Bližší informace o tom, co všechno se Magdě mohlo stát, najdete zde.

 

V Hurghadě zemřel za podivných okolností i čtyřletý chlapeček (psali jsme zde) a náhle zemřela také osmiletá Klárka a její matka Monika Kramná v létě 2013.

lud TN.cz