Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.3. 2016 21:11
aktualizováno nemocnice vrchlabí

Exsenátor Dryml skončil na dlažbě. Řekli mu to po dovolené

Zdroj: TV Nova

Bývalý senátor Vladimír Dryml je ode dneška také bývalým ředitelem Česko-německé horské nemocnice. Jednatel vrchlabské nemocnice ho dnes propustil.

Jednatel česko-německé nemocnice a jeho zástupci si pozvali na dnešní ráno bývalého senátora Vladimíra Drymla na kobereček. Jednání trvalo přibližně 20 minut. Potvrdil informace TV Nova, že se jednalo o jeho konci ve špitálu. Konkrétní důvody, proč má skončit ve vedení nemocnice, se prý ale nedozvěděl.

 

Bývalý senátor byl do včerejška na dovolené v Jihoafrické republice. Podle svých slov šlo o puč připravený tak, aby nebyl přítomen v nemocnici a nemohl se bránit. "Podrazy vedení společnosti, která ovládá nemocnici, by měly být prošetřeny Policií České republiky. Víc k tomu nemám co říci," řekl reportérovi TV Nova. Už během dopoledne si zabalil své věci a v krabici od banánů je odnesl.

 

 

Vedení nemocnice odmítlo nečekaný konec Drymla ve funkci ředitele komentovat. Nejdříve chce o situaci informovat zaměstnance. Ti stojí za dnes už bývalým ředitelem. Podle informací TV Nova někteří zvažují výpověď. Když v nemocnici prosákla informace, že Dryml bude z nemocnice odvolán, tak ostatní zaměstnanci založili odbory. Čekají, jaké kroky vedení nemocnice podnikne dále.

 

TN.cz/ych, Filip Pultar