Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 6. 2018
brutální útok

Falešní taxikáři znásilnili opilou dívku. Pak 5 hodin hledala pomoc

Falešní taxikáři u soudu Adam a Sebastian
Zdroj: Police Norhampton

Dva mladíci nalákali do auta mladou dívku, která stála opilá před barem. Tvrdili jí, že jejich auto je taxík a odvezou ji domů. Cesta se ale pro dívku proměnila v noční můru.

Adam a Sebastian nyní stanuli před soudem v britském Norhamptonu. Dívku si vyhlédli před barem ve městě severně od Londýna, píše deník Chronicle. Sotva se potácela a tak jí nabídli, že jsou taxikáři a odvezou ji domů. Žena nasedla do auta a muži se rozjeli na opouštěné místo. Tam ji bezohledně znásilnili. Pak ji vyhodili z auta a odjeli.

 

Šokovaná dívka pět hodin bloudila po městě, než se odvážila někoho požádat o pomoc. Vyšetřovatelé při pátrání po pachatelích museli projít stovky hodin kamerových záznamů z okolí, než se jim podařilo narazit na relevantní stopu. „Byl to příšerný útok na zranitelnou mladou ženu. Jsem rád, že je dostihne spravedlnost,“ uvedl detektiv Johnny Campbell, který se podílel na odhalení násilníků. Oba muži si odpykají po 10 letech kriminálu.

 

 

Rozčilení neskrýval při vynesení rozsudku ani soudce Davey. „Nepochybuji o tom, že jste čekali před barem a vybírali nejvhodnější oběť. Dívka byla extrémně opilá a nebyla schopná se bránit. Dodnes má z incidentu trauma. Vaše chování bylo hanebné,“ uvedl při vynesení rozsudku. Oba agresoři budou také doživotně zapsáni do registru sexuálních násilníků.
 

tbc TN.cz
Reklama