Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.3. 2017 20:12
jak to bylo?

FBI řekla pravdu o odposleších Donalda Trumpa před volbami

Zdroj: TV Nova

Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) ani ministerstvo spravedlnosti nemají žádné důkazy, že by tehdejší prezident Barack Obama během loňské předvolební kampaně nařídil odposlechy Donalda Trumpa. Během slyšení v Kongresu to dnes řekl šéf FBI James Comey.

Prezident Trump svého předchůdce bez zveřejnění jakýchkoli důkazů začátkem března obvinil, že jej loni nechal odposlouchávat v jeho sídle v newyorském mrakodrapu Trump Tower. Záležitost nyní vyšetřuje výbor pro zpravodajské služby Sněmovny reprezentantů.

 

Řada republikánských i demokratických politiků, stejně jako někteří bývalí představitelé bezpečnostních orgánů, se v minulých týdnech postavila na Obamovu stranu s tím, že důkazy pro Trumpovo tvrzení podle nich neexistují. Někteří prezidenta vyzvali, aby svá slova odvolal, nebo se svému předchůdci omluvil.

 

 

Republikánský předseda výboru Devin Nunes dnes ale uvedl, že Trump sice nebyl odposloucháván, mohly však proti němu být nasazeny jiné sledovací praktiky.

čtk / hru TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

20.3. | 18:01 wewed
4
Ha ha FBI rekla pravdu.....tak uz jen ten nadpis mluvi za vse. ....jdete do ...
20.3. | 18:20 azylpraha10
-1
www.azyl-praha10.cz
21.3. | 01:03 truthwillprevail
1
Náhlasit nevhodný komentář
FBI taky zveřejnila zprávu, že Rusko za manipulací amerických voleb nestál, hlavně že média tvrdila, že FBI má důkazy. Prd mají.
20.3. | 22:31 overal
3
Náhlasit nevhodný komentář
To jste čekali, že přizná nepohodlnou pravdu?? Pro FBI je pravda, to co se jim zrovna hodí do krámu!
20.3. | 18:20 azylpraha10
-1
Náhlasit nevhodný komentář
www.azyl-praha10.cz
20.3. | 18:12 josefvyskoc
0
Náhlasit nevhodný komentář
no vidite mili novinari, konecne je to tady, PALMZNLAN !!! (pravda a laska musi zvitezit nad lzi a nenavisti )...a jestlipak novinari vite, kdo tuhle slavnou vetu rekl ?! ))))))...napoveda : obama to nebyl a ma to neco spolecnyho s veskrnovou )))))) ...
20.3. | 18:01 wewed
4
Náhlasit nevhodný komentář
Ha ha FBI rekla pravdu.....tak uz jen ten nadpis mluvi za vse. ....jdete do hajzluu novo