Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 5. 2017
rozhodující soutěž

Finále Robinsona mohlo vypadat jinak! Jakubovi šlo ve hře o život

Jakubovi šlo v poslední soutěži o život

V pondělí večer jste mohli sledovat jeden z nejnapínavějších dílů reality show Robinsonův ostrov. Po jeho skončení totiž bylo jasné, kteří tři soutěžící se ve finále utkají o titul prvního Robinsona a 2,5 milionu korun. Všechno ale mohlo dopadnout úplně jinak.

Více než čtyřicet dní bojovali na ostrově o přežití, nakonec zbyli poslední tři. Ve včerejším díle Robinsonova ostrova se s vidinou pohádkového bohatství a čestného titulu musel rozloučit David. Ten v náročné soutěži nestačil na Martina s Jakubem. Marek už se soutěže účastnil jen jako divák, do finále ho poslaly hlasy spoluhráčů z kmenové rady.

 

Že šlo o jednu z nejnáročnějších soutěží vůbec, bylo vidět na první pohled. Sestávala ze tří částí, které měly prověřit nejen fyzickou zdatnost, ale také postřeh a rychlost. S obtížnými úkoly si nakonec nejlépe poradil Jakub, v napínavé koncovce pak poprvé ve hře dokázal Martin porazit Davida.

 

Jenže jak se ukázalo v talkshow Jak to vidí Robinsoni, Jakub do finále vůbec nemusel proklouznout. Martin totiž v jedné chvíli hodně zazmatkoval a ztratil mačetu, kterou měl rozbíjet kokosy. "Běžel jsem tam hodit ten kokos a zahodil jsem si tu mačetu," vysvětlil Martin. "Buď rád, že mu to nevyletělo do tvých zad," okomentoval situaci směrem k Jakubovi moderátor Ondřej. Nakonec se ale vše obešlo bez zranění.

 

 

V talkshow se soutěžící vrátili i ke kmenové radě, ve které poslali Marka do finále. Jeden z nich se přitom přiznal, že svého hlasu lituje a raději by ho dal někomu jinému. O koho šlo? A kde se v Martinovi vzalo tolik síly, aby dokázal porazit Davida? Dozvíte se v pořadu Jak to vidí Robinsoni!

 

Finále napínavé reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat už ve středu na Nově! Poslední díly sledujte na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PŘÍSNÉ HODNOCENÍ: Co řekl odborník na obrazy Playmate Petry z Ostrova? Budete hodně překvapení!

EXKLUZIVNĚ: Miloš z Robinsonova ostrova si postěžoval na Radovana! V čem ho tak zklamal?

Pojídání brouků není doménou pouze ROBINSONOVA OSTROVA! Jedná se o potravu budoucnosti?

mom TN.cz