Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 24. 5. 2015
TV NOVA

Fingovaná sebevražda! Nový díl Policie Modrava už dnes

Policie Modrava
Zdroj: TV Nova

U vodní nádrže na Sedle najde cestář Cerman mrtvolu muže ve středním věku, vedle něj leží pistole. Ukáže se, že ho někdo zastřelil a fingoval to jako sebevraždu.

Policisté zjistí, že mrtvý muž se v noci předtím zúčastnil mejdanu v chatě jednoho podnikatele z Plzně. Byly tam také dvě mladé ženy – recepční Simona a manažerka Radka Vágnerová. Obě pracovali v hotelu na Modravě, kde byl zavražděný ubytovaný.
 

Další den je Radka Vágnerová nalezena ve svém bytě mrtvá. Zřejmě ji zabil elektrický proud, když jí fén spadl do vany. Policistům je ale podezřelé, že nezafungoval jistič, protože nové elektrické rozvody ho mají.
 

Jana Vinická dojde k závěru, že nešlo o nešťastnou náhodu, ale o vraždu. Otázkou zůstává, zda se jedná o stejného vraha, který střílel u vodní nádrže, nebo o někoho jiného? Policisté z Kašperských Hor rozplétají zajímavý případ.

ZAJÍMAVOSTI
 

Jeden natáčecí den štáb strávil natáčením v koupelně ve vilce v Dlouhé vsi u Sušice, kde byla nalezena mrtvá mladá žena. Koupelna byla malá a muselo do ní natěsnat minimálně 8 lidí. Venku bylo přes třicet stupňů a v koupelně bylo k nedýchání. Všichni byli propocení, včetně herců. Tohle zrovna nebyl nijak příjemný natáčecí den.
 

Scéna, kdy cestář Cerman/Martin Zahálka/najde mrtvého podnikatele u vodní nádrže se natáčela na Sedle u Srní. Nádrž slouží pro pohánění turbíny vodní elektrárny na Čeňkově pile. Nádrž vybudovali za 2.světové války francouzští zajatci

 

TN.cz